Pochodząca z Danii marka Vestfrost w swojej ofercie proponuje urządzenia AGD oraz chłodziarki do wina. Firma pragnie promować wartości, które są bliskie świadomym, współczesnym konsumentom - celebrację życia, ideę slow-life, czas spędzany wspólnie z bliskimi, ciepło domowego ogniska. Projektanci Vestfrost w pracy nad marką za cel przyjeli sobie stworzenie wyłącznie takich projektów, które są praktyczne, proste i niezawodne. Zgodnie z duńską ideą wzornictwa wszystkie urządzenia są w swojej oszczędnej formie piękne i funkcjonalne. Tacy jesteśmy i z takimi cechami pragniemy się kojarzyć.
Poznaj produkty marki VESTFROST 🤩 z bliska i przekonaj się jak urządzenia AGD mogą zmienić charakter Twojej kuchni. Celem Vestfrost jest tworzenie produktów ,które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów. Ponad 60 lat doświadczeń firmy gwarantuje wysoką jakość wykonania ,prostotę obsługi i bardzo niską awaryjność. Zachęcamy do odwiedzenia Naszego Sklepu i sprawdzenia na własne oczy jak prezentują się wybrane produkty tej Duńskiej marki. Gwarantujemy że jest na co popatrzeć 😍😍😍
Zapraszamy do oglądania ekspozycji w Naszym Sklepie NAS RTV AGD Al. Krakowska 44 Janki

Historia Vestfrost

Vestfrost to duńska marka, znana konsumentom początkowo głównie jako producent najwyższej klasy systemów chłodniczych oraz wysokiej jakości chłodziarek do wina. W Polsce po raz pierwszy urządzenia Vestfrost pojawiły się już w latach 90. Potem jednak, na kilkanaście lat firma zniknęła z naszego rynku, żeby teraz powrócić z nową, znacznie bogatszą ofertą. To co łączy wszystkie urządzenia sygnowane marką Vestfrost to minimalistyczna stylistyka, zaawansowane technologie oraz praktyczne funkcje, dopasowane do potrzeb współczesnych konsumentów.

Milowym krokiem w rozwoju firmy było połączenie z firmą Vestel w 2008 roku. Wydarzenie to otworzyło duńskiej marce drogę do poszerzenia oferty produktowej o kolejne kategorie: kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, pralki i zmywarki. Wsparcie ze strony Vestela, giganta w obszarze urządzeń AGD, w postaci dostępu do zasobów produkcyjnych i zaplecza technologicznego gwarantuje marce Vestfrost stały rozwój, a klientom zapewnia dostęp do nowych urządzeń. Zróżnicowana oferta produktowa przyniosła korzyści w postaci ekspansji na nowe rynki. Od 2016 roku produkty marki Vestfrost są dostępne nie tylko w Danii, ale także w Norwegii, Szwecji i Finlandii, a od 2017 również w Polsce.

Vestfrost to kilka linii produktowych, zaprojektowanych są z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania, charakteryzujących się wysokiej jakości materiałami oraz prostymi formami. Seria produktów retro odznacza się wyszukanymi detalami, jak stylizowane uchwyty, opływowe kształty czy kolorowe obudowy. Winiarki z kolei różnią się od siebie sposobem wykończenia, ale łączą je zaawansowane technologie, spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W produktach do zabudowy kluczowe znaczenie ma natomiast nie zewnętrze, a układ półek i udogodnienia wewnątrz.


Źródło: https://vestfrosthome.eu/blog/o-nas
NAS RTV AGD AL.KRAKOWSKA 44 05-090 JANKI