Zlewozmywak spełniający wszystkie oczekiwania

Lubisz gotować? Spędzasz w kuchni sporo czasu? Jeżeli tak, to zlewozmywaki Maris zaprojektowane zostały dla Ciebie.Zaskoczą Cię pojemną komorą, która pomieści nawet blachę z piekarnika czy dwa spore garnki. Modele Maris zapewniają dużą przestrzeń do pracy, a tym samym komfort i czystość w kuchni. Jednocześnie dzięki materiałowi Fragranit+ są trwałe. Z kolei technologia i Sanitized® z dodatkiem jonów srebra ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów.

;amp

Bez ociekacza

Najbardziej wydajnym i ekologicznym sposobem mycia naczyń jest korzystanie ze zmywarki, która stała się standardem w naszych kuchniach. Dlatego też w przypadku zlewozmywaka Maris zrezygnowaliśmy z ociekacza. Dzięki temu masz więcej cennego miejsca na blacie. W pojemnej i odpornej na zarysowania komorze umyjesz blachy do pieczenia, garnki i różnego rodzaju duże akcesoria kuchenne. Przecież nie wszystko zmieści się w zmywarce!

Maris to minimalistyczna linia

Nowe zlewozmywaki Maris są funkcjonalnym i atrakcyjnym elementem wyposażenia kuchni. Uniwersalne wzornictwo sprawia, że komory pasują do każdej aranżacji kuchennej – od nowoczesnej po tradycyjną. Szeroki wybór kolorów ułatwia dopasowanie modelu do wymarzonego blatu kuchennego. Zlewozmywaki potrafią zamienić strefę zmywania w najbardziej eleganckie miejsce kuchni. Komory w czarnym macie w połączeniu z czarnymi akcesoriami jak odpływ czy przelew oraz smukłością czarnej baterii kuchennej, tworzą spójną, piękną i elegancką całość.

 

Idealnie dopasowany do Twojej kuchni

Zlewozmywaki Maris z Fragranitu+ zostały zaprojektowane, by odpowiedzieć na to, jak obecnie korzystamy z kuchni. Gotowanie domowych posiłków stało się przyjemną codziennością. Odkrywamy nowe przepisy, korzystamy z bogactwa i świeżości dostępnych składników. Komory Maris dzięki swojej pojemności pomagają w przygotowywaniu ulubionych potraw. Po skończonym gotowaniu możemy bez wysiłku posprzątać kuchnię i blat roboczy.

Perfekcja wykonania i dbałość o detale

Nasze zlewozmywaki wyprodukowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. W przemyślany sposób zaprojektowany został kształt komory wraz z łagodnymi promieniami zaokrąglenia, ułatwiającymi codzienną pielęgnację. Subtelne krawędzie są jednymi z najcieńszych aktualnie dostępnych na rynku. Stalowe osłony odpływu i przelewu są niezwykle eleganckie i wraz z komorą stanowią harmonijną całość.

Dla wszystkich, którzy cenią sobie przestrzeń

Zlewozmywak Maris to więcej miejsca na blacie kuchennym. Gotowanie, pieczenie, przyrządzanie posiłków lub mycie naczyń, to wszystko przebiega sprawniej i wygodniej, kiedy masz do dyspozycji dużo miejsca. Większy komfort, to również pojemna komora, w której zmieści się wygodnie blacha z piekarnika. Praca przebiega sprawnie, bez rozpryskiwania wody na blat i podłogę.

 

Rewelacyjnie trwały

Zlewozmywaki w naszych kuchniach codziennie przechodzą test wytrzymałości. Dlatego wyprodukowaliśmy je z Fragranitu+, którego głównym składnikiem jest kwarc – jeden z najtwardszych materiałów występujących w przyrodzie. Jest on odporny na działanie temperatury aż do 280oC (max 10-15 sekund), a także na uderzenia, gwałtowne zmiany temperaturi zarysowania. Ostre noże czy sztućce nie pozostawią śladów na powierzchni zlewozmywaka.

Bezpieczeństwo i higiena

Z łatwością zadbasz o czystość naszych zlewozmywaków. Dzięki zastosowaniu technologii Sanitized® są one wyjątkowo higieniczne. Jony srebra ograniczają rozwój bakterii i drobnoustrojów o 99%. Ich działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne zostało potwierdzone naukowo. Franke to gwarancja bezpieczeństwa, higieny i komfortu.


 

Dla wszystkich, którzy cenią sobie przestrzeń

Zlewozmywak Maris to więcej miejsca na blacie kuchennym. Gotowanie, pieczenie, przyrządzanie posiłków lub mycie naczyń, to wszystko przebiega sprawniej i wygodniej, kiedy masz do dyspozycji dużo miejsca. Większy komfort, to również pojemna komora, w której zmieści się wygodnie blacha z piekarnika. Praca przebiega sprawnie, bez rozpryskiwania wody na blat i podłogę.

Zalety

Imponująca wielkość i wzornictwo
Światowej klasy trwałość
Bezpieczny i higieniczny
Duży wybór modeli i kolorów
Łatwa instalacja zlewozmywaka
Supercienka krawędź
https://nasrtvagd.pl/category/?q=maris#top