PRODUKTY DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE.

Skompletuj u NAS całe swoje AGD i uzyskaj korzystny rabat!

W naszym magazynie posiadamy duże zaplecze sprzętu dostępnego "od ręki" ! W ofercie NAS RTV AGD szeroki wybór urządzeń prosto od Producenta w atrakcyjnych cenach !!

Masz pytanie? Służymy pomocą!PROFESJONALNA TECHNOLOGIA I NAJLEPSZY DESIGN DLA TWOJEGO DOMU

Küppersbusch projektuje swoje urządzenia od 1875 roku, zachowując ducha innowacyjności i dbając o najdrobniejszy szczegół każdego produktu. Marka jest szczególnie znana w kuchniach najlepszych restauracji na świecie, oferując funkcjonalne urządzenia dla najbardziej wymagających szefów kuchni.

Idealne połączenie wzornictwa i funkcjonalności sprawia, że nasze urządzenia gwarantują wyjątkowe efekty i zapewniają przyjemność z gotowania.

Przez te wszystkie lata marka otrzymała niezliczoną ilość nagród za design i innowacyjność – stając się niemiecką marką referencyjną w dziedzinie urządzeń do zabudowy.

Funkcjonalny design naszych produktów pozwala cieszyć się najbardziej zaawansowaną technologią, bez rezygnacji z awangardowej estetyki.

Jakość marki Küppersbusch to najlepsze mariały, najwyższa trwałość i wyjątkowa dbałość o klienta.


KOMPETENCJE MARKI I DOSKONAŁY DESIGN: KÜPPERSBUSCH

W Küppersbusch design jest czymś więcej niż tylko ozdobą. Jest wyznacznikiem jakości i reprezentuje idealną harmonię między formą a funkcją.

Konsumenci, którzy zdecydowali się na nasze produkty na co dzień doświadczają wyjątkowych efektów. My natomiast upewniamy się, że obraliśmy właściwy kierunek, dzięki kolejnym nagrodom, które dostajemy. Szczerze angażujemy się w tworzenie unikalnych, wiodących w branży projektów, które zachwycają konsumentów, co odzwierciedla ponad 70 lokalnych i miedzynarodowych nagród. To wprost potwierdza najwyższej klasy wzornictwo, wyjątkową jakość i perfekcyjne funkcje, które stoją u podstaw naszej marki.

SATYSFAKCJA TO SZCZĘŚCIE

Liczne nagrody to dla nas potwierdzenie, że nasze produkty są nie tylko atrakcyjne dla użytkowników, ale też dostarczają im radości każdego dnia. Odnosi się to nie tylko do indywidualnego wzornictwa i oferowanej przez nas elastyczności w projektach, ale także wyjątkowych
rezultatów gotowania i pieczenia, których doświadczają z naszym sprzętem. Nie ma dla nas większego komplementu i wzmacnia to naszą stałą orientację na potrzeby naszych klientów.

Nasze urządzenia są stworzone do tego by cały czas zaskakiwać i dostarczać radości. Każde powiązanie między konsumentem i marką – od pakowania po stronę internetową – został stworzony z największą troską i dbałością o wysokie wymagania użytkowników.

 

OFERTA URZĄDZEŃ OD Küppersbusch 

Odkryj nową gamę piekarników i urządzeń kompaktowych Küppersbusch, które łączą w sobie najnowszą technologię dla Twojej kuchni z możliwością dostosowania ich do indywidualnych potrzeb.