• Blog NAS RTV AGD
  WITAJ NA NASZYM BLOGU 

Znajdziesz tutaj informację o nowościach z branży,promocjach czy innowacyjnych technologiach stosowanych w urządzeniach. W tym miejscu przybliżymy Ci marki z którymi mamy przyjemność współpracować . Pokażemy na co Naszym zdaniem warto zwrócić uwagę przy wyborze wymarzonego sprzętu. Blog momentami ma charakter poradnika jeśli jednak nie znajdziesz tu wystarczającej ilośći informacji...

PAMIĘTAJ ŻE NASZ ZESPÓŁ NAS RTV AGD ZAWSZE JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI, SŁUŻĄC INFORMACJĄ ORAZ WŁASNYM WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM !!! 


Jeśli dopiero szukasz wymarzonego sprzętu do swojego domu,rozglądasz się , sprawdzasz promocje, czytasz poradniki i od tego wszystkiego dostajesz już szałuuu...
Zapraszamy do kontaktu z Naszymi Specjalistami od AGD :) Znamy się na tym co robimy ,bo siedzimy w tej branży od wielu lat , znamy aktualne trendy , nowinki technologiczne , wiemy od Naszych Klientów co sie sprawdza a co jest zupełnie zbędne . Potrafimy pomóc w wyborze ,co wiedzej jesteśmy w stanie dostarczyć AGD z ofert różnych producentów i zagwarantować Naszym Klientom atrakcyjną cene oraz pełne wsparcie podczas trwania GWARANCJA ale również po jej wygaśnieciu, dla NAS liczysz sie Ty i Twoja wygoda,dlatego wszelkiego rodzaju reklamacje bierzemy na Siebie ! 
 
Masz pytanie ? Służymy pomocą :)

  • Küppersbusch Polska

PROFESJONALNA TECHNOLOGIA I NAJLEPSZY DESIGN DLA TWOJEGO DOMU

Küppersbusch projektuje swoje urządzenia od 1875 roku, zachowując ducha innowacyjności i dbając o najdrobniejszy szczegół każdego produktu. Marka jest szczególnie znana w kuchniach najlepszych restauracji na świecie, oferując funkcjonalne urządzenia dla najbardziej wymagających szefów kuchni.

Idealne połączenie wzornictwa i funkcjonalności sprawia, że nasze urządzenia gwarantują wyjątkowe efekty i zapewniają przyjemność z gotowania.

Przez te wszystkie lata marka otrzymała niezliczoną ilość nagród za design i innowacyjność – stając się niemiecką marką referencyjną w dziedzinie urządzeń do zabudowy.

Funkcjonalny design naszych produktów pozwala cieszyć się najbardziej zaawansowaną technologią, bez rezygnacji z awangardowej estetyki.

Jakość marki Küppersbusch to najlepsze mariały, najwyższa trwałość i wyjątkowa dbałość o klienta.