Jak wybrać zlewozmywak? Wybór idealnego zlewozmywaka

Czym jest idealna kuchnia bez doskonałego zlewozmywaka? We Franke rozumiemy jak ważne są zlewozmywaki podczas codzinnych prac oraz funkcjonowania kuchni. Dlatego oferujemy szeroki asortyment zlewozmywaków wykonanych z wielu rodzajów materiałów, bogatej gamie kolorów oraz wykończeń. 


Najlepsza jakość oraz doskonałe dopasowanie

Począwszy od najlepszej jakości materiałów po wyjątkowe wykonanie — nasze zlewozmywaki oferują jakość, na którą zasługujesz. Nasze zlewozmywaki są jeszcze wspanialsze dzięki oferowanej przez nas pomocy, dzięki której z pewnością wybierzesz idealny zlewozmywak do domu. Jak często Państwo gotują? Ile masz miejsca? Ile osób mieszka w Państwa gospodarstwie domowym? Tego typu danych potrzebujemy, aby umożliwić wybranie zlewozmywaka, który będziesz uwielbiać.

Jak wybrać zlewozmywak?

Aż 60% czynności kuchennych odbywa się w strefie wody.

Idealnie dobrany zlewozmywak łączy funkcjonalność z pięknym wyglądem. W tym względzie nie ma miejsca na kompromisy. Zdobyta przez nas wiedza pozwala nam produkować zlewozmywaki dostosowane do kuchni każdej wielkości i urządzonej w każdej stylistyce.  Poniżej kilka praktycznych wskazówek, na co warto zwrócić uwagę mierząc się z wyborem zlewu do kuchni.   

Kształt, liczba komór i rozmiar szafki

Bez względu na ilość miejsca w kuchni, Franke daje Ci możliwość funkcjonalnego zaplanowania strefy wody. Możesz wybrać zlewozmywaki jednokomorowe, półtorakomorowe i dwukomorowe. Dla osób, które potrzebują powierzchni do odstawienia naczyń, niezastąpione okażą się wersje z ociekaczami. A do mniej typowych wnętrz dopasujesz modele narożne.

Oferta Franke daje możliwość dopasowania zlewozmywaka do szafki w każdym rozmiarze: od 30 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm, 60 cm jak również 80 cm, 90 cm aż po 120 cm.

Kuchenni pomocnicy

Jesteśmy dumni z innowacyjnych akcesoriów do naszych zlewozmywaków! Na idealnie pasującej do komory wkładce ociekowej możesz suszyć naczynia lub wykorzystać ją jako durszlak. Rollmata zastąpi suszarkę do naczyń lub sprawdzi się jako podstawka pod gorące garnki. Na pewno przyda Ci się też dodatkowa deska do krojenia, stabilnie oparta o zlewozmywak.

Dostępne do danego zlewu akcesoria znajdziesz na stronach konkretnych produktów.

Na dziś i na zawsze. Fragranit+

Ponadczasowe kolory, odporne na modę.

Kolor, który trwa.

Fragranit+ jest odporny na plamy, a jego kolor nie wyblaknie. W efekcie Twój zlewozmywak zachowa elegancki wygląd przez lata. Dodatkowo dostępny jest w gamie wzorniczej i kolorach odpowiadających indywidualnym preferencjom.


Odporny na zarazki.

Kuchnia to przestrzeń dla całej rodziny, dlatego zlewozmywaki z Fragranitu+ zabezpieczone są technologią Sanitized. Zawarte w niej szkło fosforanowe z dodatkiem srebra ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów o 99%, a to oznacza wysoki poziom higieny.

Stworzony, aby trwale służyć.

Głównym składnikiem Fragranitu jest kwarc – jeden z najtwardszych materiałów znanych człowiekowi. Przy odpowiednim traktowaniu Twój zlewozmywak z Fragranitu pozostanie z Tobą przez całe życie.

Nieskazitelny... zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Nie krępuj się i zaproś gości do kuchni.

Powierzchnia Fragranitu sprawia, że czyszczenie zlewozmywaka jest proste i szybkie. Teraz każda impreza może gładko przenieść się do kuchni.
Sprawdź zlewozmywaki Franke w ofercie NAS RTV AGD :  https://nasrtvagd.pl/Zlewozmywaki-c40?o_4240=1

Źrodło : https://www.franke.com/pl/pl/hs/wiedza-i-innowacje/wybierz-odpowiedni-zlewozmywak.html