Franke A300 - Mały rozmiar, wyrazisty smak

Ograniczona przestrzeń nigdy nie powinna stać na przeszkodzie smakowi. Dzięki nowemu ekspresowi A300 wyjątkowe doświadczenia kawowe są teraz dostępne dla absolutnie każdego.

Model ten posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interaktywny ekran oraz opatentowany system czyszczenia EasyClean, dzięki czemu obsługa jest niezwykle prosta dla każdego użytkownika. A300 jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych restauracji, kawiarni, piekarni, biur, uniwersytetów i każdego miejsca, w którym przestrzeń jest ograniczona.

Nie przejmuj się ograniczoną przestrzenią

Marzysz o idealnej kawie, ale brakuje Ci miejsca na profesjonalny ekspres? Poznaj zatem nasz kompaktowy model Franke A300 - zaprojektowany specjalnie dla małych obszarów. Ten starannie zaprojektowany ekspres zapewnia wyśmienitą kawę z idealną mleczną pianką. Ekspres jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu.

Kompaktowy design i wyjątkowa jakość w każdej filiżance

Franke A300 jest wyposażony w funkcje i technologie, które zapewniają doskonałą kawę. Dzięki opatentowanemu systemowi ogrzewania Franke i szerokiemu zakresowi ustawień temperatury, A300 pozwala na przygotowanie wyśmienitego espresso i wielu innych napojów nieodbiegających jakością od tych przygotowanych przez baristę.

Dla idealnie przygotowanej mlecznej pianki - za każdym razem

Nie daj się zwieść rozmiarom: Franke A300 jest wyposażony w niezawodny system FoamMaster™, który daje klientom nieograniczony wybór konsystencji pianki. To unikatowe rozwiązanie w ekspresach o tak małych rozmiarach.

 

Przygotowanie kawy nigdy wcześniej nie było tak proste

Duży ekran dotykowy w sposób intuicyjny i skuteczny prowadzi użytkownika przez wybór napojów.

Łatwe, bardziej ekologiczne czyszczenie

Opatentowany przez firmę Franke automatyczny system EasyClean skraca czas i złożoność czyszczenia, a powstałe zanieczyszczenia są łatwe do pozbycia dzięki przyjaznemu dla środowiska, zintegrowanemu i w pełni zautomatyzowanemu systemowi usuwania kamienia.

 

Ekspres automatyczny do kawy Franke A300

Nowe urządzenie producenta Franke – ekspres A300 obsługuje się za pośrednictwem 8-calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego, który wyświetla ikonki dostępnych napojów, co znacząco ułatwia dokonanie wyboru. Możliwość dokonania wielu indywidualnych ustawień przy wyborze napoju sprawia, że ekspres A300 w rzeczywistości oferuje kilkadziesiąt specjałów. O sprawność i szybkość procesów czyszczenia dba system Easy Clean (EC), który zapewnia w pełni automatyczne i przyjazne środowisku procesy czyszczenia oraz odkamieniania.

Automat kawowy Franke A300 dostępny w wielu wariantach

A300 od Franke to ekspres do kawy, który możesz personalizować, wybierając potrzebne Ci wyposażenie. Urządzenie może działać na bezpośrednim przyłączu wody lub korzystać ze zbiornika na wodę o pojemności 4,8l. W zależności od Twoich potrzeb model może posiadać także:

  • drugi młynek,
  • zrzut fusów do kosza,
  • dyszę do spieniania,
  • powiększony zbiornik na ziarna,
  • zbiornik na produkty instant.

Ekspres Franke A300 dostępny jest także ze standardowym systemem spieniania mleka oraz opatentowanym systemem FoamMaster (FM), który umożliwia spienianie również zimnego mleka. Możliwość indywidualnej konfiguracji jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby Klientów. W zależności od wybranego wariantu różna jest cena i wymiary ekspresu.

Franke A300 – gdzie sprawdzi się najlepiej?

Ze względu na kompaktową konstrukcję Franke A300 to ekspres do kawy polecany do małych lokali. Duża dzienna wydajność, łatwość obsługi, możliwość pracy na przyłączu wody oraz zamykany zbiorniki na kawę i produkty instant sprawiają, że urządzenie jest niemal bezobsługowe dla właściciela/pracownika obiektu, a Klienci mogą sami wybierać i konfigurować swoją kawę. A300 od Franke świetnie sprawdzi się w hotelach, piekarniach, na małych stacjach paliw czy restauracjach.

 

Ekspres Franke A300 jak i inne modele od FRANKE w naszej ofercie dostępnę są w atrakcyjnych cenach. Jeśli jednak nie jesteś pewien, czy to odpowiedni model dla Twojej firmy, sprawdź pozostałe ekspresy Franke. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i składania zamówień!

 

Szanowni Państwo cena ekspresu zależy od doboru wyposażenia oraz aktualnego kursu Euro, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu sporządzenia indywidualnej oferty.