• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - VILLEROY&BOCHWyposażenie kuchni Villeroy & Boch

Nowoczesny styl życia i maksymalny komfort dla Twojej kuchni

Wysokiej jakości produkty dla powierzchni kuchennych firmy Villeroy&Boch udanie łączą eleganckie wzornictwo z wyrafinowaniem technicznym. Zanurz się w świecie innowacyjnych pomysłów na aranżację wnętrz, które ułatwią obsługę kuchni, a dzięki stylowej konstrukcji nadadzą pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Więcej osobowości dla wymarzonej kuchni

Wybór przyborów kuchennych Villeroy&Boch jest tak różnorodny, jak różnorodne są wymagania i warunki przestrzenne naszych klientów. Ze względu na dużą zdolność dostosowywania, gustownie zaprojektowane zlewozmywaki ceramicznearmatury kuchenne i praktyczne akcesoria wzbogacą

wyposażenie Twojej kuchni o wyrafinowany wygląd. 

Dostępne w szerokim asortymencie różnych odcieni i kształtów, atrakcyjne zlewozmywaki nablatowe i podblatowe harmonijnie wtapiają się w ogólny obraz pomieszczenia i rozpieszczają oko doskonałością formy i piękną elegancją. Szlachetne armatury i wybrane komponenty akcesoriów 

zapewniają efektowne akcenty.

Łatwość obsługi i inteligentna funkcjonalność

Aby ułatwić pracę w kuchni, produkty wyposażenia kuchennego Villeroy & Boch są inteligentne i wygodne w obsłudze. 

Przykładowo, nowoczesną jednouchwytową baterię mieszakową można otwierać i zamykać tylko jedną ręką. Opcjonalne w już zamontowanej armaturze, wysuwane główki natryskowe, umożliwiają również elastyczną obsługę oraz łatwe czyszczenie większych przyborów kuchennych. 

Godny uwagi jest również dozownik do mydła zintegrowany ze zlewozmywakiem. Aby zapewnić odpowiedzialne korzystanie z ograniczonych zasobów, wybrane najnowocześniejsze modele armatury są również wyposażone w inteligentną funkcję oszczędzania wody i energii.

Wysokiej jakości produkty i łatwe w pielęgnacji powierzchnie

Zlewozmywak stanowi centralny punkt każdego aneksu kuchennego. Każdego dnia narażony jest na różnego rodzaju działania. Aby zapewnić brak zarysowań powierzchni lub nieestetycznych przebarwień, wszystkie zlewozmywaki Villeroy & Boch są wykonane z wysokiej jakości ceramiki, która charakteryzuje się niezawodną odpornością na zadrapania, wstrząsy i uderzenia.

Poza tym ani zwykłe kwasy gospodarstwa domowego, ani wysokie czy niskie temperatury nie są w stanie uszkodzić wytrzymałego materiału. Zlewozmywaki ceramiczne z wykończeniem powierzchni CeramicPlus są szczególnie łatwe w czyszczeniu. Płyny wraz z zabrudzeniami spływają tutaj bez wysiłku. Dlatego zachowanie higienicznej czystości i promiennego połysku nie wymaga ogromnego wysiłku ani stosowania silnych środków czyszczących.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny