• Płyta z okapem FABER GALILEO BK GLASS NG 83

Symbol: 11628066420
Gwarancja
24 miesiące
13499.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie
O Marce FABER

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Szanowni Państwo,

Do zaoferowania mamy nowy zintegrowany system płyty indukcyjnej z okapem firmy :

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE.

Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych naszych aukcji.

image
image

Wynalazca okapu kuchennego

Historia Faber – a wraz z nią historia okapu kuchennego – zaczęła się dawno temu w małym warsztacie. Od tego czasu upłynęło dużo czasu. Przez dziesiątki lat skupiliśmy się na doskonaleniu designu, funkcjonalności i jakości naszych okapów. Wygląda na to, że wykonaliśmy dobrą robotę, ponieważ dzisiaj jesteśmy jednym z największych na świecie producentów okapów. Faber był pierwszą w historii firmą zajmującą się produkcją okapów kuchennych, a dziś wciąż jesteśmy numerem jeden pod względem jakości i wielkości produkcji.

We Włoszech co drugi okap to okap Faber.

PIONIER NA DRODZE DO LEPSZEGO ŚWIATA

Wynajdując okap kuchenny stworzyliśmy całkiem nowy świat. Od tego czasu przekształciliśmy okap z podrzędnego wyposażenia dodatkowego w niezbędny sprzęt kuchenny – bezpieczny, elegancki i funkcjonalny. Pionierstwo jest w naszym DNA. Chcemy przyszłości i chcemy jej teraz!

Dlatego nieustannie odkrywamy nowe pomysły, zdobywamy nową wiedzę i badamy nowe rynki.

Grupa Faber jest obecna w 8 krajach na trzech kontynentach, więc możemy szczerze powiedzieć, że nasze przywództwo jest globalne. A dzięki naszemu zaangażowaniu, wytrwałości, pasji i dynamice cały czas się rozwijamy.

Okap kuchenny jest niezbędnym elementem każdej nowoczesnej kuchni.

Niezależnie od tego, czy jest wbudowany w sufit, czy w szafkę, klasyczny lub nowoczesny, okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem i należy go starannie dobierać, mając na uwadze takie czynniki, jak funkcjonalność, styl, łatwość instalacji i praktyczność. W firmie Faber z powodzeniem łączymy te wszystkie elementy od ponad 60 lat. W rezultacie nasze okapy są preferowanym wyborem dla tych, którzy poszukują komfortu gotowania i kuchni bez zapachów, wilgoci i pary.

Tylko okapy Faber łączą zaawansowaną technologię z tak dużym doświadczeniem w projektowaniu.

Od naszych pierwszych wbudowanych okapów do naszych najnowszych projektów okapów sufitowych i wyspowych, przez lata regularnie rozszerzaliśmy nasz katalog, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące rozmiarów, stylu i praktyczności. Obecnie oferta Faber obejmuje przyjazne dla użytkownika okapy dekoracyjne jak i modele, które dyskretnie chowają się w szafce ściennej, aby uniknąć zakłócania harmonii stylowej kuchni.

Jednak nie zatrzymujemy się tutaj. Kierując się naszym zaangażowaniem w ciągłe innowacje i doskonalenie, stale rozwijamy nowe sposoby, aby gotowanie było bardziej satysfakcjonujące i relaksujące. Pozostaw więc zadanie wyeliminowania kondensatu, zapachów i hałasu dla firmy Faber. Przecież mamy ponad pół wieku doświadczenia w sprawach powietrza i stworzyliśmy klejnoty technologii powietrznej, które zapewniają ponad połowę domów we Włoszech.

image
image

Galileo, zintegrowany okap i płyta indukcyjna to prawdziwy klejnot technologii. Zajmujący niewiele miejsca, ale niezwykle funkcjonalny i efektywny Galileo to perfekcyjny design płyty grzewczej połączonej z okapem w jednym urządzeniu. Zapewnia najwyższą wydajność:

maksymalną moc i bezpieczeństwo przy minimalnym poziomie hałasu.

Dostępny w wersjach GALILEO NG, GALILEO SMART i GALILEO 60, oferuje maksymalną elastyczność i nowe doznania kulinarne

image
image
image
image
image

GALILEO BK GLASS NG 83

zintegrowany system płyty indukcyjnej z okapem, czarne szkło, 83 cm

Niewidoczny, ale niezwykle funkcjonalny Galileo, jest idealnym połączeniem okapu i płyty grzewczej w pojedynczym urządzeniu przeznaczonym do zabudowy w blacie kuchennym. Okap i płyta tworzą znakomicie wydajny duet, charakteryzujący się dbałością o szczegóły i niesamowitą wydajnością. Płyta jest sterowana suwakami dotykowymi, a wbudowany okap ma 8 poziomów pracy  w tym 2 prędkości intensywne. Urządzenie jest bezpieczne i ciche.

Galileo wyróżnia się wodoodpornym silnikiem BRS (bezszczotkowym), co gwarantuje normalne funkcjonowanie i pełne bezpieczeństwo nawet jeśli duża ilość płynu rozleje się na płycie grzewczej. Zwarta konstrukcja oznacza także, że Galileo jest jedynym produktem w swojej klasie, który zostawia wystarczająco dużo miejsca wewnątrz szafki na szufladę na sztućce zamontowaną bezpośrednio pod blatem.

Galileo to idealne połączenie technologii i wzornictwa: jego żeliwna kratka zasysająca opary leży idealnie w jednej płaszczyźnie ze szklanym blatem i pozwala bez trudu przenosić gorące garnki i patelnie z jednej części płyty na drugą.

OPIS PŁYTY:

- Płyta indukcyjna o szer. 83 cm w kolorze czarnym

- Zawiera elementy sterowania okapem

- 4 strefy indukcyjne; 2 strefy typu BRIDGE

- Sterowanie za pomocą suwaka dotykowego

- Timer 1-59 min. z automatycznym wyłączeniem

- Booster

- Czujnik wykrywania naczyń

- Wskaźnik ciepła resztkowego

- Zabezpieczenie przed przegrzaniem

image
image

DANE TECHNICZNE

 • Kod: 340.0594.624
 • EAN: 7612985743303
 • Kolor: czarny
 • Styl: nowoczesny
 • Wykończenie: czarne szkło
 • Szerokość: 83 [cm]
 • Głębokość od ściany: 52 [cm]
 • Sterowanie: suwak dotykowy
 • Klasa energochłonności: A+++
 • Roczne zużycie energii: 25 [kWh]
 • Głośność: 65 [dB]
 • Klasa filtracji tłuszczu: B
 • Klasa oświetlenia: nie dotyczy
 • Klasa wydajności przepływu: A
image

TECHNOLOGIE:

 • BRS - slnik bezszczotkowy
 • Wodoodporny
 • Oszczędność przestrzeni
 • BOOST
 • Funkcja BRIDGE
 • Funkcja BOOSTER
 • Funkcja Timer

KATEGORIA

zintegrowany system płyty indukcyjnej z okapem

image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.