• Płyta ELICA NIKOLATESLA ONE BL/A/83 WYCIĄG CZARNA

Symbol: 12110952967
Gwarancja
24 miesiące
9499.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Skompletuj u NAS całe swoje AGD i uzyskaj korzystny rabat! W naszym magazynie posiadamy duże zaplecze sprzętu dostępnego "od ręki" ! Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie odezwij się do nas! Masz pytanie? Służymy pomocą!

image

ELICA - TO ZASKOCZENIE I PASJA,INNOWACJA I TRADYCJA,INTUICJA I ODWAGA.

Każdego dnia staramy się zadowolić i zaskoczyć naszych Klientów rozwiązaniami, które łączą w sobie design, doświadczenie, niezawodność, know-how i styl. Powstaliśmy w 1970 roku we Włoszech i dorastaliśmy na całym świecie. Od samego początku zastosowaliśmy w naszych okapach zasady włoskiego designu i wykorzystaliśmy najbardziej innowacyjne narzędzia technologiczne. Na przestrzeni lat zrewolucjonizowaliśmy wizerunek okapu kuchennego, a marka Elica zagościła w domach na całym świecie. Rozwój doprowadził nas również do eksploracji kuchni z zawsze zaskakującymi rozwiązaniami zrodzonymi z intuicji oraz zmianą perspektywy, która dała początek gamie płyt z wyciągiem NikolaTesla, zdobywcy wielu międzynarodowych nagród, w tym słynnego Compasso d’Oro ADI. Dziś naszą ofertę charakteryzuje dbałość o szczegóły, umiejętne wykorzystanie najlepszych materiałów i rzemieślnicze podejście, co przekłada się na gamę produktów, w których perfekcja produkcji przemysłowej łączy się z wielkim doświadczeniem rzemieślniczym, dając życie unikalnym wyrobom, zdolnym zaskakiwać i ekscytować. Wszystkie nasze innowacje powstają w jednym celu: aby zadziwiać, ekscytować i usatysfakcjonować naszych Klientów

image

Charakterystyka techniczna

NikolaTesla One to innowacyjna płyta indukcyjna z wbudowanym okapem, która doskonale łączy funkcje gotowania i pochłaniania oparów. Model charakteryzuje się wyrafinowanym i nowoczesnym stylem, dodającym wartości każdej przestrzeni kuchennej. Gwarantuje użytkownikowi prawdziwą rewolucję w kuchni, gdyż posiada 4 strefy grzewcze oraz 2 strefy łączone. Model ułatwia przygotowanie potraw, łącząc mostkowo pola oraz rozpoznając wymiary naczyń.Urządzenie nadaje się do montażu w wyspie wolnostojącej, jak i w ciągu szafek kuchennych. Po podłączeniu do wentylacji może pracować w trybie wyciągu, a opary wyprowadzane są poza budynek. Wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię do kontroli i monitorowania temperatury żywności oraz prędkości zasysania oparów i nieprzyjemnego zapachu. Płyta wyposażona jest w funkcję STOP&GO, która idealnie przydaje się, gdy musimy wyłączyć płytę, a później chcemy powrócić do ustawionej wcześniej temperatury. Czynności konserwacyjne przebiegają łatwo i szybko, gdyż można bez wysiłku wyjąć od góry filtry przeciwtłuszczowe i węglowe o bardzo wysokiej wydajności oraz uzyskać dostęp do wnętrza w celu usunięcia wszelkich przypadkowych wycieków. Istnieje specjalny zawór, który umożliwia odprowadzanie rozlanych cieczy, zapewniając tym samym maksymalną higienę w kuchni. Dzięki swoim praktycznym funkcjom NikolaTesla One zapewnia wysoki komfort pracy oraz radość podczas gotowania.

image

COMFORT SILENCE

Wraz z powszechnym trendem projektowania kuchni otwartej na salon, ważne jest, aby okapy posiadały dużą wydajność i nie były hałaśliwe, oraz nie zakłócały harmonii otaczającego środowiska. Dzięki technologii Comfort Silence poziom hałasu okapów Elica przy maksymalnej prędkości zasysania nie przeszkadza ani nie zakłóca rozmów

LONG LIFE FILTER ++

Opracowany przez Elica filtr węglowy Long Life ++ to innowacyjny filtr zapewniający maksymalną wydajność pochłaniania zapachów. Ten filtr HP (High Performance) z funkcją regeneracji gwarantuje skuteczność filtrowania przekraczającą 80 %, podczas gdy średnia rynkowa wynosi 60 %. Filtr z funkcją regeneracji HP może być użytkowany przez 3 lata. Aby zachować te właściwości, filtr musi być regenerowany co 2 lub 3 miesiące. Wystarczy umyć go w ciepłej wodzie z neutralnym mydłem lub w zmywarce do naczyń w temperaturze 65° C i wysuszyć w piekarniku w temperaturze 100° przez 10 minut, aby zawsze był jak nowy. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy próbują skomplikowanych i wymagających czasu technik kulinarnych.

i wiele innych...

image

Jakość powietrza zawsze była najważniejszym celem dla urządzeń Elica, dlatego również w płytach zintegrowanych z okapami zaproponowaliśmy najlepsze technologie oczyszczania powietrza.

WIĘKSZA PRĘDKOŚĆ ZASYSANIA

Wszystkie modele NikolaTesla charakteryzują się najwyższą prędkością zasysania - 5,1 m/s, dzięki temu są w stanie wychwycić całość oparów i zapachów, zanim te uniosą się do góry. Taka charakterystyka sprawia, że pod względem skuteczności i wydajności są produktami niepowtarzalnymi i wyjątkowymi.

WIĘCEJ MIEJSCA NA TWOJE SZUFLADY

Design produktu został opracowany w celu zoptymalizowania wewnętrznej przestrzeni szafki. Ruchomy tylny przewód, który może być umieszczony blisko tylnej części szafki, pozwala na zastosowanie głębszych i bardziej przestronnych szuflad. Rezultatem jest zwiększenie wolnej powierzchni, którą można wykorzystać do przechowywania żywności lub naczyń kuchennych

image
image

INTELIGENTNE CZUJNIKI I NIE MUSISZ SIĘ NICZYM MARTWIĆ

Innowacyjna funkcja Airmatic wykorzystuje inteligentne czujniki do rozpoznania ilości i jakości wytwarzanych oparów i na tej podstawie dobiera automatycznie odpowiednią moc zasysania.

SAMOREGULACJA ZASYSANIA

Dzięki funkcji Autocapture możemy skupić się całkowicie na naszym przepisie: okap samoczynnie dobierze właściwą prędkość pracy do ilości i poziomu mocy używanych stref grzewczych.

SZYBKIE I ŁATWE CZYSZCZENIE

Duża, maksymalnie gładka powierzchnia jest jedną z innowacji nowej generacji płyt zintegrowanych z okapem Elica NikolaTesla. Tafla ceramiczna pozbawiona załamań jest przemyślanym elementem ułatwiającym czyszczenie płyty.

KONSERWACJA PRAKTYCZNA

Piękno w służbie funkcjonalności: opatentowany system Elica umożliwia wyjęcie filtrów od góry, a przez wygodny, wtapiający się w wygląd otwór można umyć komorę wewnętrzną.

INTUICYJNY I PRZYJAZNY DLA UŻYTKOWNIKA INTERFEJS

Aby uczynić korzystanie z płyt indukcyjnych Elica codzienną przyjemnością, wyposażyliśmy je w prosty i intuicyjny interface. Dotykowy panel sterowania umożliwia oddzielne sterowanie strefami grzewczymi i okapem, a w trybie czuwania staje się całkowicie niewidoczny. Sterowanie płytą jeszcze nigdy nie było tak proste i wygodne.

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ FILTROWANIA ZAPACHÓW

W wersji filtrującej płyty NikolaTesla wyposażone są w regenerowalny filtr ceramiczny o wysokiej skuteczności pochłaniania zapachów przekraczającej 82% (średnia dla rynku to 60%). Aby zapewnić maksymalną prostotę użytkowania filtr ma trwałość do 5 lat

image

Płyty NikolaTesla są zaprojektowane tak, aby zapewnić możliwość montażu na różne sposoby. W wersji pochłaniacz są wyposażone we wszelkie niezbędne elementy, zarówno przewody wentylacyjne, kształtki jak i chromowany otwór umożliwiający wylot powietrza w cokole. W wersji wyciągowej niezbędne do podłączenia przewody dostępne są jako akcesoria, zamawiane przez klienta w zależności od uwarunkowań konkretnego pomieszczenia.

Płyty NikolaTesla mogą być montowane zarówno tradycyjnie - nakładane na blat (STANDARD) jak i na równi z blatem (FILOTOP).

image

NIKOLATESLA ONE BL/A/83 (wyciąg) CZARNE SZKŁO PRF0120977A

image

NIKOLATESLA ONE

Płyta wyciągowa wyposażona w najbardziej nowoczesne technologie o charakterystycznym designie.

WYCIĄG

 • WYMIARY :83x51x21 cm
 • CUT :80,7x49,2 cm
 • WERSJA : Wyciąg
 • WYKOŃCZENIE :Czarne szkło
 • STEROWANIE ONE HP :9S+B Sterowanie dotykowe typu Slider
 • PRĘDKOŚĆ POCHŁANIANIA :5,1 m/s
 • TOTAL ABSORPTION ASPIRATION SYSTEM :175 W
 • MIN MAX POZIOM HALASU ; 34-61 db(A)
 • WYDAJNOŚĆ INTENSYWNA :640 m3 /h

POCHŁANIACZ

 • WYMIARY : 83x51x21 cm
 • CUT : 80,7x49,2 cm
 • WERSJA : Pochłaniacz
 • WYKOŃCZENIE : Czarne szkło
 • PRĘDKOŚĆ POCHŁANIANIA : 5,1 m/s
 • TOTAL ABSORPTION ASPIRATION SYSTEM : 175 W
 • WYDAJNOŚĆ INTENSYWNA ; 545 m3 /h
 • MIN MAX POZIOM HALASU : 40 - 67 db(A)

PŁYTA INDUKCYJNA ONE

 • POBÓR MOCY : 7,2 KW
 • OGRANICZENIE MOCY ;3,1 - 4,3 KW
 • NAPIĘCIE :220 - 240 V
 • BRIDGE ZONE :1
 • STEROWANIE :9P+B Sterowanie dotykowe

STREFY GRZEWCZE :

 • 1 200x180 mm - 1,6/1,85 kW
 • 1 200x180 mm - 2,1/3 kW
 • 1 Ø200 mm - 2,3/3,0 kW
 • 1 Ø160 mm - 1,2/1,4 kW

Uwagi/Inne

 • W zestawie aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy
 • W zestawie filtr ceramiczny przeciwzapachowy (*)
 • Ceramiczne filtry zapachowe KIT0120952A

Cechy

 • Power Limitation
 • Timer
 • Egg Timer
 • Child Lock & Safe Activation
 • Residual Heat Indicator
 • Safety Shut Down
image
image

5 lat pełnych i bezpłatnych usług serwisowych dla Twojej płyty NikolaTesla

Elica wynosi usługi serwisowe na maksymalny poziom!

Zarejestrowanie Twojego produktu oznacza:

1. Wydłużenie bezpłatnego serwisu na pięć lat

2. Brak dodatkowych kosztów w przypadku interwencji, prawo do wezwania, transport

3. Wybrane centra serwisowe.

Rejestracji produktu należy dokonać najpóźniej 12 miesięcy od daty zakupu, więcej informacji u sprzedawcy.

image
image
image
image
image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny