• Palenisko ogrodowe Solo Stove Yukon 68.1 NOWOŚĆ

Symbol: 12009348196
Gwarancja
24 miesiące
3209.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Szanowni Państwo,

Do zaoferowania mamy nowe palenisko ogrodowe firmy:

PRODUKT DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE.

Skompletuj u NAS całe swoje AGD i uzyskaj korzystny rabat!

W naszym magazynie posiadamy duże zaplecze sprzętu dostępnego "od ręki" ! Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie odezwij się do nas!

Masz pytanie? Służymy pomocą!

Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych aukcji

image

Paleniska Solo Stove

Firma Solo Stove projektuje proste, pomysłowe produkty outdoorowe, które pomogą Ci stworzyć dobre chwile, które staną się trwałymi wspomnieniami.

Twórz dobro - to motto firmy. Te paleniska, piece obozowe, grill i akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci docenić piękno chwil i poczuć niezapomniany klimat i to  co jest dla Ciebie „dobre”. Niezależnie od tego, czy jest to pierwotna chwila zachwycenia płomieniem, chwila tuż po wypiciu gorącego łyka kawy w górach, czy twarz Twojego dziecka, gdy wgryza się w pyszny s'more.

Dobre chwile. Dobre wspomnienia. Dobre produkty. 

Palenisko ogrodowe Solo Stove YUKON 68.1

Opis urządzenia :

stal nierdzewna 304, waga 18 kg, wysokość 39,5 cm, średnica 68,5 cm, rodzaj paliwa: drewno. Palenisko jest wyposażone w 360° Airflow Design™ umożliwijący proces wtórnego spalania, dzięki czemu ognisko generuje bardzo mało dymu w porównaniu z paleniskami bez tej technologii.

Dzięki odpowiedniemu dopływowi tlenu drewno spala się na drobny popiół umożliwiając łatwe czyszczenie.

image

JAK DZIAŁA PALENISKO :

image

1 – Wtórne spalanie

Otwory wentylacyjne w górnej części komory spalania umożliwiają dopływ podgrzanego tlenu do płomienia, co powoduje wzrost temperatury i efektywniejsze spalanie z mniejszą ilością dymu.

2 – Precyzyjna podstawa

Umożliwia doprowadzenie tlenu od dołu paleniska bezpośrednio do żaru. Pomaga to w efektywniejszym spalaniu opału, pozwalając jednocześnie na opadanie zużytego popiołu na podstawę.

3 – Podstawka na popiół

Wyłapuje luźny popiół i zapobiega blokowaniu przepływu powietrza. Podstawka działa również jako osłona cieplna, zapobiegając przypalaniu podłoża pod nim.

4  Przepływ powietrza

Unoszące się gorące powietrze i brak tlenu w wyniku spalania, wciągają powietrze przez dolne otwory wentylacyjne. Ten ruch powietrza podsyca ogień u podstawy, a jednocześnie zapewnia dopływ wstępnie ogrzanego powietrza przez otwory wentylacyjne w górnej części komory spalania.

Patent #701,721.

© SOLO STOVE, 2020

image

Spotkaj się z rodziną i przyjaciółmi wokół nowoczesnego paleniska SOLO STOVE i ciesz się wspólnych grillowaniem z najbliższymi.

Technologia  Signature 360° Airflow Design™ zapewnia super wydajne spalanie wtórne. Oznacza to, że jest znacznie mniej dymu w porównaniu z innymi paleniskami. Najlepsza część? Prawie wszystko spala się na drobny popiół, dzięki czemu Ranger jest łatwy do czyszczenia.

image
image
image

AKCESORIA DODATKOWE :

image

Kije do paleniska

-Kije do paleniska zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Zapewniają wygodny chwyt i ułatwiają perfekcyjne pieczenie na ogniu. Kije wyposażone są w etui ochronne.

KOD:5904653747181

Pogrzebacz i chwytak do paleniska

-Pogrzebacz i chwytak to narzędzia wygięte pod odpowiednim kątem, pozwalającym na dodawanie lub rozmieszczanie drewna z zachowaniem bezpiecznej odległości ręki od ognia. Odgięty pogrzebacz ułatwia sięganie nad boki ogniska, a kąt chwytaka ułatwia dokładanie drewna. Pogrzebacz jest nachylony pod kątem 165 stopni, a chwytak pod kątem 172 stopni.

KOD :5904653747198

CENA ZESTAWU AKCESORIÓW : 1030 ZŁ

Podstawa do Paleniska Ogrodowego Solo Stove YUKON 68.1

KOD : 5904653747112

Z podstawy do paleniska YUKON 68.1 warto korzystać, aby zapewnić dodatkową ochronę powierzchni wrażliwych na ciepło, np. drewno czy trawnik. Przed rozpaleniem paleniska, należy umieścić podstawę na równej powierzchni i wyśrodkować na niej palenisko. Dzięki temu możesz rozpalić palenisko tam, gdzie chcesz, unikając śladów przypalenia.

CENA : 525 zł

Pokrowiec do Paleniska Ogrodowego Solo Stove YUKON 68.1

KOD : 5904653747105

Pokrowiec to niezbędne akcesorium dla ochrony paleniska YUKON 68.1. Wykonany został z materiałów odpornych na warunki pogodowe, dzięki czemu zabezpieczy palenisko podczas przechowywania go na zewnątrz. Aluminiowe wsporniki w pokrowcu wzmacniają jego strukturę.

CENA : 467 zł

image

Uchwyt do Paleniska Ogrodowego Solo Stove YUKON 68.1

KOD : 5904653747150

Uchwyt do YUKON 68.1 to praktyczne akcesorium, które ułatwia przenoszenie paleniska. Można w prosty sposób zmienić jego umiejscowienie bez angażowania dodatkowych osób do pomocy. Uchwyt jest również pomocny przy umieszczaniu paleniska w pokrowcu.

CENA : 370 zł

image

Osłona do Paleniska Ogrodowego Solo Stove YUKON 68.1

KOD :5904653747099

Osłona paleniska YUKON 68.1 została zaprojektowana, aby zapobiec wydostawaniu się iskier i żaru z paleniska. Dzięki temu zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Osłona jest szczególnie przydatna, jeśli w pobliżu są dzieci i zwierzęta.

CENA : 1 497 zł

Pokrywa do Paleniska Ogrodowego Solo Stove YUKON 68.1

KOD: 5904653747129

Pokrywa do paleniska YUKON 68.1 o średnicy 68.5 cm wykonana została ze stali nierdzewnej. Można wykorzystać ją jako dodatkowy blat do serwowania przekąsek lub napojów, podczas gdy palenisko nie jest używane. Pokrywa nie jest przeznaczona do gaszenia płomieni. Nie wolno dotykać jej, dopóki całkowicie nie wystygnie.

CENA : 875 zł

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny