• Okap sufitowy HEAVEN 2.0 X Flat 90 KL Inox

Symbol: 11778592950
Gwarancja
24 miesiące
9189.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie
O Marce FABER

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Szanowni Państwo,

Do zaoferowania mamy nowy okap firmy :

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE.

Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych naszych aukcji.

image
image

Heaven Flat KL 90- niezwykle płaski okap sufitowy z panelem inox.

Mniej znaczy więcej. To filozofia, która inspiruje Faber. Bardzo wyraźny design przy jednoczesnej całkowitej zabudowie powoduje, że ten okap do montażu sufitowego elementem designu: elegancji i dobrego stylu. Idealna równowaga dyskretnej obecności i zapewniającej komfort technologii. Minimalizm jest obecny tylko pod względem estetyki, ponieważ ten okap charakteryzuje się użyciem najbardziej zaawansowanych technologii pozwalających na osiągnięcie wysokiej wydajności przy niskim poziomie emitowanego hałasu.

Okapy sufitowe Faber Heaven produkowane są w kilku odmianach. Opisywana wersja charakteryzuje się:

  • wyjątkowo niskim wymiarem korpusu (Flat) - okap wymaga mniej niż 20 cm wysokości nad sufitem podwieszanym,
  • panelem stalowym (X),
  • KL - sterowaniem radiowym K-Link (pilotem, lub bezpośrednio z indukcyjnej płyty grzewczej Faber),
  • szerokością panela podsufitowego 90 cm.
image

Okap HEAVEN 2.0 X FLAT 90 KL

image

Minimalistyczna elegancja, moc i cicha praca.

Okap Heaven 2.0 Flat KL wyposażony jest w niezwykle płaski silnik bezszczotkowy, dzięki czemu na zabudowę okapu wystarczy niecałe 20 cm wysokości! To mniej niż krótszy bok kartki formatu A4! Silnik gwarantuje wysoką wydajność w połączeniu z niskim poziomem hałasu, dzięki obwodowemu zasysaniu z wykorzystaniem efektu Venturiego (powietrze przyspiesza przechodząc przez szczelinę między panelami i natychmiast zwalnia wewnątrz okapu, po czym jest z łatwością wyrzucane bez konieczności stosowania wysokiego ciśnienia), co zmniejsza odczuwalny hałas o 25 procent. Zaletą bezszczotkowych silników Faber jest cicha wymiana powietrza, która przy najniższej prędkości emituje dźwięk na poziomie 40 dB (A) - tak cicho, jak w bibliotece, z dodatkową premią minimalnego zużycia energii! Oświetlenie czterema, punktowymi LED. Przyciski są dyskretnie schowane w szczelinie przy panelu zamykanym na zamek magnetyczny.

Okap przeznaczony jest do montażu na wysokości od 65 do 150 cm nad powierzchnią płyty grzewczej, co przy wysokości blatu roboczego 85-90 cm daje poziom 150-240 cm nad podłogą kuchni. Okap może być instalowany w trybie wyciągu lub pochłaniacza w zależności od środowiska, trybu pracy i dostępności przyłącza do duktu powietrznego w ścianie budynku. W okapie istnieje możliwość wyboru dwóch kierunków wylotu powietrza (prostopadle do dłuższych krawędzi).

Technologia zdalnego sterowania falami radiowymi K-Link pozwala wybór funkcji okapu za pomocą pilota lub bezpośrednio z płyty indukcyjnej Faber wyposazonej w tą samą technologię K-Link. Takie rozwiązanie technologiczne jest bardziej skuteczne i mniej zakłócane oparami, lub niedokładnym skierowaniem pilota w stronę okapu. Okapem można także sterować naciskając przyciski.

image

POZNAJ TECHNOLOGIE NA PLUS DLA CIEBIE!

SILNIK BEZSZCZOTKOWY - w okapie zamontowany jest silnik najnowszej generacji - bezszczotkowy. Silniki takie stosowane są tylko w urządzeniach AGD najwyższej klasy. Silnik jest sterowany elektronicznie, pracuje bardzo cicho i równomiernie, a także w porównaniu do silników tradycyjnych zużywa niezwykle mało energii elektrycznej!

ZASYSANIE OBWODOWE - zmniejsza odczuwalny hałas o ok. 25%. Ten rodzaj zasysania oparów gwarantuje optymalną efektywność dzięki wykorzystaniu efektu Venturiego: powietrze przyspiesza przechodząc przez szczelinę między panelami i natychmiast zwalnia wewnątrz okapu. Następnie jest z łatwością wyrzucane z okapu bez konieczności stosowania wysokiego ciśnienia. Redukcji o 3 dB (A) zgodnie z normą EN 60704-3.

PRĘDKOŚĆ INTENSYWNA - przy uruchomieniu tej funkcji uzyskuje się maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie. Jej zadaniem jest dostosowanie okapu do specjalnych wymagań. Funkcja jest aktywna przez 6 min., po czym okap automatycznie przełącza się na poprzednio wybraną prędkość roboczą. Opóźnienie wyłączenia - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.

OPÓŹNIENIE WYŁĄCZENIA 30 - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.

PROGRAM 24 - funkcja pozwalająca na to, aby okap pozostawał włączony przez 24 godz. w celu ciągłej wymiany powietrza z natężeniem hałasu niesłyszalnym dla ludzkiego ucha. W kuchni powstaje strefa czystego powietrza dzięki czemu kuchnia staje się idealnym miejscem do miłego spędzania czasu bez nieprzyjemnych zapachów lub hałasu.

WYMIANA FILTRA - funkcja sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtrów przeciwtłuszczowych.

STEROWANIE PILOTEM - okapy Heaven-Air zostały wyposażone w nowoczesny pilot zdalnego sterowania radiowego. Kompaktowy i lekki pilot FABER wyróżnia się subtelnym i eleganckim kształtem. Nowoczesny wygląd i nadruk ze stali polerowanej w postaci poziomej linii nadają mu wyjątkowy charakter. Teraz łatwo i wygodnie można sterować okapem na odległość! Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby eleganckie oświetlenie dodało kuchni uroku, czy też jedno dotknięcie by ustawić odpowiednią prędkość lub automatycznie wyłączyć okap po określonym czasie. Technologia sterowania za pomocą fal radiowych umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi funkcjami okapu, co zapewnia wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

OŚWIETLENIE LED - nowoczesna, energooszczędna technologia LED daje przyjemne, naturalne światło, które dobrze odzwierciedla prawdziwe kolory.

POŁĄCZENIE okap - płyta. Oprócz okapów, firma Faber produkuje także szeroką gamę indukcyjnych płyt grzewczych, które zapewniają możliwość sterowania okapem bezpośrednio z płyty. Dzięki temu czynności gotowania stają się o wiele łatwiejsze. Dialog okap-płyta sprawia, że praca w kuchni staje się przyjemniejsza!

image

PARAMETRY-----------

• Kolor: inox

• Wymiary (mm): 900 x 500

• Sposób montażu: do zabudowy sufitowej

• Ilość programów: 4

• Klasa energochłonności: A+

• Roczne zużycie energii (kWh): 39

• Głośność (dB): 65

• Klasa filtracji tłuszczu: E

• Klasa oświetlenia: A

• Klasa wydajności przepływu: A

• Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowy do mycia w zmywarce

• Wydajność MAX (m3/h): 700

• Oświetlenie: 4 x LED

W dowolnym czasie okap można włączyć i wyłączyć za pomocą przycisków, pilota zdalnego sterowania, lub bezpośrednio z indukcyjnej płyty grzewczej Faber.

  • Włącz okap przed rozpoczęciem gotowania. Dzięki temu wytworzy się ciąg powietrza, który skieruje opary do otworów zasysających okapu.
  • Niskie prędkości są wystarczające podczas gotowania potraw o słabym zapachu, takich jak makarony.
  • Wysokie prędkości są konieczne podczas smażenia i gotowania potraw o silnym zapachu oraz w przypadku gotowania kilku potraw jednocześnie.
  • Zostaw okap włączony przez kilka minut po zakończeniu gotowania w celu usunięcia powstałych oparów i zapachów.
image
image
image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny