• Okap podwieszany SOFT CUBE NERO INGO Fenix Czarny

Symbol: 11778280274
Gwarancja
24 miesiące
9429.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie
O Marce FABER

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Szanowni Państwo,

Do zaoferowania mamy nowy okap firmy :

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE.

Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych naszych aukcji.

image
image

Wynalazca okapu kuchennego

Historia Faber – a wraz z nią historia okapu kuchennego – zaczęła się dawno temu w małym warsztacie. Od tego czasu upłynęło dużo czasu. Przez dziesiątki lat skupiliśmy się na doskonaleniu designu, funkcjonalności i jakości naszych okapów. Wygląda na to, że wykonaliśmy dobrą robotę, ponieważ dzisiaj jesteśmy jednym z największych na świecie producentów okapów. Faber był pierwszą w historii firmą zajmującą się produkcją okapów kuchennych, a dziś wciąż jesteśmy numerem jeden pod względem jakości i wielkości produkcji.

We Włoszech co drugi okap to okap Faber.

PIONIER NA DRODZE DO LEPSZEGO ŚWIATA

Wynajdując okap kuchenny stworzyliśmy całkiem nowy świat. Od tego czasu przekształciliśmy okap z podrzędnego wyposażenia dodatkowego w niezbędny sprzęt kuchenny – bezpieczny, elegancki i funkcjonalny. Pionierstwo jest w naszym DNA. Chcemy przyszłości i chcemy jej teraz!

Dlatego nieustannie odkrywamy nowe pomysły, zdobywamy nową wiedzę i badamy nowe rynki.

Grupa Faber jest obecna w 8 krajach na trzech kontynentach, więc możemy szczerze powiedzieć, że nasze przywództwo jest globalne. A dzięki naszemu zaangażowaniu, wytrwałości, pasji i dynamice cały czas się rozwijamy.

Okap kuchenny jest niezbędnym elementem każdej nowoczesnej kuchni.

Niezależnie od tego, czy jest wbudowany w sufit, czy w szafkę, klasyczny lub nowoczesny, okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem i należy go starannie dobierać, mając na uwadze takie czynniki, jak funkcjonalność, styl, łatwość instalacji i praktyczność. W firmie Faber z powodzeniem łączymy te wszystkie elementy od ponad 60 lat. W rezultacie nasze okapy są preferowanym wyborem dla tych, którzy poszukują komfortu gotowania i kuchni bez zapachów, wilgoci i pary.

Tylko okapy Faber łączą zaawansowaną technologię z tak dużym doświadczeniem w projektowaniu.

Od naszych pierwszych wbudowanych okapów do naszych najnowszych projektów okapów sufitowych i wyspowych, przez lata regularnie rozszerzaliśmy nasz katalog, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące rozmiarów, stylu i praktyczności. Obecnie oferta Faber obejmuje przyjazne dla użytkownika okapy dekoracyjne jak i modele, które dyskretnie chowają się w szafce ściennej, aby uniknąć zakłócania harmonii stylowej kuchni.

Jednak nie zatrzymujemy się tutaj. Kierując się naszym zaangażowaniem w ciągłe innowacje i doskonalenie, stale rozwijamy nowe sposoby, aby gotowanie było bardziej satysfakcjonujące i relaksujące. Pozostaw więc zadanie wyeliminowania kondensatu, zapachów i hałasu dla firmy Faber. Przecież mamy ponad pół wieku doświadczenia w sprawach powietrza i stworzyliśmy klejnoty technologii powietrznej, które zapewniają ponad połowę domów we Włoszech.

image

Ukształtowany w formie kostki wiszący okap-lampa Soft Cube

Minimalistyczny design okapu, którego boczne ścianki pokryte są tworzywem Fenix® powoduje, że jest dyskretny i bardzo funkcjonalny. FENIX ??to miękki w dotyku (efekt soft touch), odporny na uszkodzenia mechaniczne, łatwy w czyszczeniu i wodoodporny materiał, na którym nie pozostają odciski palców. Powierzchnia FENIX ma również niezwykłą zdolność do autoregeneracji termicznej drobnych rys i zadrapań! Gama dostępnych, trzech matowych kolorów jest odpowiednia dla każdego gustu i pozwala stworzyć idealne połączenie z wykończeniem Twojej kuchni. Kwadratowy kształt pozwala na harmonijne umieszczenie okapu w każdej kuchni. Elegancki design idzie w parze z nowoczesnymi funkcjami. Dzięki zastosowaniu dyfuzora EVO udało się zmaksymalizować wydajność do 680 m3/h! i zmniejszyć hałas, a okap osiąga klasę energochłonności A. Aby nie psuć przyciskami pięknego kształtu oraz aby uprościć jego obsługę, okap ma tylko dwa przyciski: zasilania i oświetlenia. Okapem można wygodnie sterować za pomocą pilota opracowanego specjalnie przez Faber. Zastosowane 2 pasków oświetlenia LED najnowszej generacji pozwala na doskonałe oświetlenie płyty grzewczej przy niewielkim zużyciu energii.

Okap SOFT CUBE NERO INGO

image

SOFT CUBE: KOSTKA ZE STALI I MATERIAŁU FENIX®

Soft Cube to okap wyspowy, podwieszany (jak lampa) z panelami bocznymi wykonanymi z tworzywa FENIX w kolorze czarnym, matowym. Matowa, odporna na pozostawianie śladów powierzchnia panelu okapu jest miękka w dotyku i odbija bardzo mało światła. Powierzchnia z tworzywa Fenix została zastosowana również w innych okapach tworząc linię Faber Soft Line, która składa się z: wiszących okapów wyspowych (Soft Cube) oraz okapów przyściennych, ukośnych (Soft Cube) i pionowych (Soft Slim). Wszystkie modele Soft Line są dostępne w trzech kolorach: szarym (Grigio London), białym (Bianco Kos) i czarnym (Nero Ingo). Dzięki swoim właściwościom FENIX jest szeroko wykorzystywany w branży mebli kuchennych, a co za tym idzie okap Faber linii Soft Line można idealnie dopasować do blatu kuchennego pokrytego FENIX - em!

Materiał FENIX jest nieporowaty co ułatwia codzienną konserwację i czyszczenie okapu. Materiał ten ma wysoką odporność na zarysowania, otarcia, a także na ciepło i kwasy zawarte w oparach z gotowania. Powierzchnia jest miękka w dotyku, jedwabiście gładka, nie pozostają na niej odciski palców i jest wodoodporna. Inną cechą charakterystyczną jest zdolność auto-regeneracji mikro zarysowań powierzchni. Dzięki swoim właściwościom materiał jest szeroko wykorzystywany w branży mebli kuchennych. Wybrany okap Faber linii Soft Line i blat kuchenny pokryty materiałem FENIX można idealnie dopasować do siebie!

image

Okapy Soft Cube zostały wyposażone w nowoczesny pilot zdalnego sterowania. Kompaktowy i lekki pilot Faber dostarczany w zestawie wyróżnia się subtelnym i eleganckim kształtem. Teraz łatwo i wygodnie można sterować okapem na odległość! Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby ustawić odpowiednią prędkość, wyłączyć okap po określonym czasie czy też, aby eleganckie oświetlenie dodało kuchni uroku. Technologia radiowa umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi funkcjami okapu, co zapewnia wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

image
image

PARAMETRY

• Kolor: czarny (matowy)

• Wykończenie: FENIX®/inox

• Szerokość (cm): 40,9

• Sposób montażu: wyspowy

• Ilość programów: 4

• Sterowanie: mikrowyłącznikami lub pilotem (w zestawie)

• Klasa energochłonności: A

• Roczne zużycie energii (kWh): 56

• Głośność (dB): 65

• Klasa filtracji tłuszczu: G

• Klasa oświetlenia: B

• Klasa wydajności przepływu: A

• Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowy do mycia w zmywarce

• Wydajność MAX (m3/h): 680

• Średnica wylotu: 15/12 cm

• Oświetlenie: 2 paski LED Velo 4000 K

UŻYTKOWANIE, KONSERWACJA I CZYSZCZENIE OKAPU

JAK KORZYSTAĆ Z OKAPU?

W dowolnym czasie okap można włączyć i wyłączyć za pomocą przycisków, lub pilota zdalnego sterowania (opcja).

• Włącz okap przed rozpoczęciem gotowania. Dzięki temu wytworzy się ciąg powietrza, który skieruje opary do otworów zasysających okapu.

• Niskie prędkości są wystarczające podczas gotowania potraw o słabym zapachu, takich jak makarony.

• Wysokie prędkości są konieczne podczas smażenia i gotowania potraw o silnym zapachu oraz w przypadku gotowania kilku potraw jednocześnie.

• Zostaw okap włączony przez kilka minut po zakończeniu gotowania w celu usunięcia powstałych oparów i zapachów.

image

AKCESORIA

FILTRY Z WĘGLA AKTYWNEGO

Okap Soft Cube nie ma opcji podłączenia do duktów powietrznych w budynku i pracuje tylko w wersji filtrującej zaciągane opary. Okap pracuje tak, jak pochłaniacz zapachów. Oczyszczone dzięki filtrom z węglem aktywnym powietrze wyrzucane jest z powrotem do kuchni.Faber oferuje do zakupu swoim Użytkownikom 3 rodzaje filtrów do wyboru:

  • filtry zwykłe węglowe (nie mogą być ani czyszczone, ani regenerowane), które należy wymieniać co ok. 4 miesiące (kod 112.0169.114, 2 szt. w komplecie),
  • filtry High Performance o wysokiej skuteczności pochłaniania oparów (do 80% więcej od tradycyjnych filtrów węglowych) do wymiany co 6 miesięcy (kod 112.0158.127, 2 szt. w komplecie),
  • filtry Long Lasting wielokrotnego użytku o zwiększonej skuteczności filtracji, które można myć w zmywarce i użytkować max. do 3 lat (kod 112.0185.278, 2 szt. w komplecie).
image
image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.