• Okap do zabudowy Faber C-AIR KL A90 Air Treatment

Symbol: 11628034264
Gwarancja
24 miesiące
10059.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie
O Marce FABER

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Szanowni Państwo,

Do zaoferowania mamy nowy okap firmy :

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE.

Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych naszych aukcji.

image
image

Wynalazca okapu kuchennego

Historia Faber – a wraz z nią historia okapu kuchennego – zaczęła się dawno temu w małym warsztacie. Od tego czasu upłynęło dużo czasu. Przez dziesiątki lat skupiliśmy się na doskonaleniu designu, funkcjonalności i jakości naszych okapów. Wygląda na to, że wykonaliśmy dobrą robotę, ponieważ dzisiaj jesteśmy jednym z największych na świecie producentów okapów. Faber był pierwszą w historii firmą zajmującą się produkcją okapów kuchennych, a dziś wciąż jesteśmy numerem jeden pod względem jakości i wielkości produkcji.

We Włoszech co drugi okap to okap Faber.

PIONIER NA DRODZE DO LEPSZEGO ŚWIATA

Wynajdując okap kuchenny stworzyliśmy całkiem nowy świat. Od tego czasu przekształciliśmy okap z podrzędnego wyposażenia dodatkowego w niezbędny sprzęt kuchenny – bezpieczny, elegancki i funkcjonalny. Pionierstwo jest w naszym DNA. Chcemy przyszłości i chcemy jej teraz!

Dlatego nieustannie odkrywamy nowe pomysły, zdobywamy nową wiedzę i badamy nowe rynki.

Grupa Faber jest obecna w 8 krajach na trzech kontynentach, więc możemy szczerze powiedzieć, że nasze przywództwo jest globalne. A dzięki naszemu zaangażowaniu, wytrwałości, pasji i dynamice cały czas się rozwijamy.

Okap kuchenny jest niezbędnym elementem każdej nowoczesnej kuchni.

Niezależnie od tego, czy jest wbudowany w sufit, czy w szafkę, klasyczny lub nowoczesny, okap kuchenny jest niezbędnym urządzeniem i należy go starannie dobierać, mając na uwadze takie czynniki, jak funkcjonalność, styl, łatwość instalacji i praktyczność. W firmie Faber z powodzeniem łączymy te wszystkie elementy od ponad 60 lat. W rezultacie nasze okapy są preferowanym wyborem dla tych, którzy poszukują komfortu gotowania i kuchni bez zapachów, wilgoci i pary.

Tylko okapy Faber łączą zaawansowaną technologię z tak dużym doświadczeniem w projektowaniu.

Od naszych pierwszych wbudowanych okapów do naszych najnowszych projektów okapów sufitowych i wyspowych, przez lata regularnie rozszerzaliśmy nasz katalog, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące rozmiarów, stylu i praktyczności. Obecnie oferta Faber obejmuje przyjazne dla użytkownika okapy dekoracyjne jak i modele, które dyskretnie chowają się w szafce ściennej, aby uniknąć zakłócania harmonii stylowej kuchni.

Jednak nie zatrzymujemy się tutaj. Kierując się naszym zaangażowaniem w ciągłe innowacje i doskonalenie, stale rozwijamy nowe sposoby, aby gotowanie było bardziej satysfakcjonujące i relaksujące. Pozostaw więc zadanie wyeliminowania kondensatu, zapachów i hałasu dla firmy Faber. Przecież mamy ponad pół wieku doświadczenia w sprawach powietrza i stworzyliśmy klejnoty technologii powietrznej, które zapewniają ponad połowę domów we Włoszech.

image

Z nieba do Twojego domu

Sercem Faber AIR TREATMENT jest opracowany przez Airgloss czujnik jakości powietrza. Został użyty tam, gdzie kontrola jakości powietrza oznacza przetrwanie: bezpośrednio w kosmosie. Na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej zainstalowano trzy jednostki w celu monitorowania jakości powietrza w poszukiwaniu możliwych zanieczyszczeń.

Zapewniają syntetyczny wskaźnik jakości powietrza, monitorując następujących 6 parametrów:

• VOC (lotne związki organiczne) - powszechne w każdym domu, również wytwarzane w procesie gotowania, szczególnie w przypadku używania alkoholu,

• CO (tlenek węgla) - powstaje w przypadku nieprawidłowego spalania gazu

• NO2 (dwutlenek azotu) - wytwarzane podczas przypalenie żywności na płycie lub między płytą gazową a garnkiem / patelnią

• CH4 (gaz ziemny) - stężenie metanu w powietrzu

• wilgotność

• temperatura

Jakość powietrza zawsze pod kontrolą. Okapy Faber Air Treatment stale monitorują jakość powietrza w Twojej kuchni. 24 godziny na dobę!

OŚWIETLENIE LED

Nowoczesna technologia LEDlight zapewnia przyjemne oświetlenie dobrze odzwierciedlające kolory naturalne. LED doskonale integruje się z liniami okapu, zapewniając elegancki wygląd i oferując jednocześnie wszystkie zalety intensywnego światła. Oświetlenie LED zostało zaprojektowane w celu optymalizacji widoczności przedmiotów na całym blacie kuchennym przy zachowaniu niskiego poziomu zużycia energii, tylko 2W.

image
image

DIALOG PŁYTY Z OKAPEM

Firma Faber stworzyła inteligentne połączenie między płytą i okapem, dzięki zintegrowanemu systemowi opartemu o fale radiowe. Wystarczy prosty gest, aby uruchomić automatyczny tryb pracy okapu. System jest zawsze aktywny, ponieważ sygnał radiowy nie jest zakłócony przez czynności związane z gotowaniem. Perfekcyjne dostosowanie wydajności okapu do ilości powstałych oparów, gwarantuje unikanie marnotrawstwa energii i powstawania nadmiernego hałasu.

SILNIK ZEWNĘTRZNY

Możliwość montażu silnika okapu z dala od jego obudowy. Takie rozwiązanie uwalnia od niektórych ograniczeń architektonicznych, oraz redukuje hałas w kuchni.

ZASYSANIE OBWODOWE

Zmniejsza odczuwalny hałas o 25% (*). Ten rodzaj zasysania oparów gwarantuje optymalną efektywność dzięki wykorzystaniu efektu Venturiego: powietrze przyspiesza przechodząc przez szczelinę między panelami i natychmiast zwalnia wewnątrz okapu. Następnie jest z łatwością wyrzucane z okapu bez konieczności stosowania wysokiego ciśnienia.

image
image

C-Air

Okap do zabudowy sufitowej z serii AIR TREATMENT, 90 cm

Nowoczesny okap do zabudowy sufitowej (C - ceiling) o szerokości 90 cm wykonany ze stali nierdzewnej i szkła ze sterowaniem elektronicznym i oświetleniem LED. Niewidoczne panele filtrów są ukryte pod panelem wykonanym z bezpiecznego szkła w kolorze czarnym / brązowo-mosiężnym.

Okapy C-Air są wyposażone w czujnik jakości powietrza firmy Airgloss, która wyposażyła w nie Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Czujnik przesyła informacje 24 godziny na dobę za pomocą wbudowanego modułu i domowej sieci Wi-Fi do chmury FABER CLOUD. Użytkownik za pomocą aplikacji FABER AIR może w dowolnej chwili sprawdzić stan zanieczyszczenia powietrza w kuchni, a także może zdalnie sterować okapem.  Poza tradycyjnym interfejsem wszystkimi okapami z serii Faber AIR TREATMENT można sterować za pomocą aplikacji FABER AIR, a także w innowacyjny sposób - głosem przy pomocy ALEXA AMAZON. Aplikacja FABER AIR przeznaczona do monitorowania jakość powietrza w Twojej kuchni i zdalnego zarządzania pracą okapu jest prosta i intuicyjna. Funkcja Auto umożliwia automatyczne włączenie się okapu, gdy zanieczyszczenia osiągną niepożądany poziom. Okap włącza się, aby usunąć zanieczyszczenia i przywrócić świeże powietrze w kuchni.

Okap jest wyposażony w mocny silnik EVO PLUS o wydajności maksymalnej - 700 m3/h. Ze względu na dużą wydajność (i duży silnik) okap potrzebuje co najmniej 32 cm przestrzeni nad sufitem podwieszanym.

image

Oznaczenie KL pochodzi od technologii połączenia radiowego K-Link i oznacza możliwość sterowania okapem bezpośrednio z indukcyjnej płyty grzewczej Faber (wyposażonej w tą sama technologię).

C-Air należy do gamy wyjątkowych okapów AIR TREATMENT, które stale monitorują jakość powietrza w Twojej kuchni. Dzięki wyjątkowemu połączeniu przez FABER CLOUD i dedykowaną aplikację FABER AIR okap przekazuje Użytkownikowi aktualne informacje o parametrach jakości powietrza, a także umożliwia zdalne sterowanie. Okapy Faber Air - zawsze w kontakcie!

image

DANE TECHNICZNE

 • Kod: 350.0615.705
 • Kolor: czarny / brąz
 • Styl: nowoczesny
 • Wykończenie: czarne szkło
 • Szerokość: 90 [cm]
 • Sposób montażu: do zabudowy sufitowej
 • Sterowanie: mikroprzełączniki / pilot
 • Klasa energochłonności: A
 • Roczne zużycie energii: 60 [kWh]
 • Głośność: 70 [dB]
 • Klasa filtracji tłuszczu: E
 • Klasa oświetlenia: C
 • Klasa wydajności przepływu: A
 • Wydajność MAX: 700 [m3/h]
 • Oświetlenie: 2 paski LED (4000 K)

TECHNOLOGIE:

 • Możliwość połączenia OKAP-PŁYTA
 • Zasysanie obwodowe
 • Prędkość intensywna
 • Pilot zdalnego sterowania
 • Oświetlenie LED
 • Faber Cloud
 • Air Sensor
 • K-Link

ETYKIETA ENERGETYCZNA

Klasa energetyczna A

KATEGORIA

Do zabudowy

image

AKCESORIA:

 • 112.0157.240: F8 KIT 2 C.F. D196 H37 FABER
 • 112.0158.127: FHP8 KIT 2 C.F. D196 H37 HIGH PERF. FB
 • 112.0185.278: FLL8 2 C.A.LONG L.D196 H37 (FILTER1LL)FB
 • 112.0327.007: KIT REMOTE BLOWER ENERGY-PRO
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.