• Nawilżacz powietrza Venta AH515 ORIGINAL CONNECT

Symbol: 12698033753
Gwarancja
24 miesiące
1299.00
szt. Do przechowalni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie
Venta Nawilżacze i oczyszczacze powietrza

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Szanowni Państwo,

Do zaoferowania mamy nowy Nawilżacz powietrza firmy :

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE.

Skompletuj u NAS całe swoje AGD i uzyskaj korzystny rabat!

W naszym magazynie posiadamy duże zaplecze sprzętu dostępnego "od ręki" ! Jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie odezwij się do nas!

Masz pytanie? Służymy pomocą!

Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych aukcji.

image

INTELIGENTNY I WYDAJNY DLA DOSKONAŁEJ JAKOŚCI POWIETRZA W POMIESZCZENIACH

Nawilżacz powietrza Original Connect łączy nowoczesne technologie z  technologią nawilżania opartego na metodzie odparowania na zimno.

W prosty sposób zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniu z optymalną wilgotnością na poziomie 40-60% i naturalnie redukuje szkodliwe substancje w powietrzu. Intuicyjny wyświetlacz dotykowy zapewnia genialnie prostą obsługę z całkowicie automatycznym sterowaniem. Możesz także wygodnie sterować i zarządzać urządzeniem Venta kompatybilnym z Wi-Fi z dowolnego miejsca w aplikacji Venta Home. Idealny do pomieszczeń do 35 m².

NOWOŚĆ!

NAWILŻACZ POWIETRZA  AH515 ORIGINAL CONNECT- ŚWIETLISTA CZERŃ– nawilżacz powietrza do 35m²

 • Dla zdrowego powietrza nawilżonego do optymalnego 40-60%
 • Dostęp przez aplikację do zdalnego sterowania – kompatybilny z systemem AirConnect
 • Urządzenie wykorzystuje wodę z kranu
 • Woda działa jak filtr: higienicznie, proste do czyszczenia
 • Wysokiej jakości czujniki do wyświetlania i kontroli wilgotności w czasie rzeczywistym
 • Redukuje pyłki i cząsteczki kurzu domowego w powietrzu
 • Genialnie prosta obsługa z w pełni automatycznym sterowaniem i intuicyjnym wyświetlaczem dotykowym
 • Pojemność 5 litrów wody
 • Cicha praca
 • Niezwykle niski pobór mocy
 • Wyprodukowane w Niemczech
image
image
image
image
image

IDELANY KLIMAT W POMIESZCZENIU NA KAŻDA PORĘ ROKU

Nie zawsze łatwo jest osiągnąć zalecaną wilgotność 40-60%, zwłaszcza zimą, gdy pomieszczenia są ogrzewane, a okna zamknięte. Centralne ogrzewanie usuwa wilgoć z powietrza w pomieszczeniach. Jednak to nie tylko problem w mroźne zimowe dni. Podczas upalnej letniej pogody powietrze w pomieszczeniach jest często zbyt suche. Nawilżacz powietrza Venta gwarantuje zdrowe nawilżone powietrze przez cały rok. Wykazano również, że wilgotność 40-60% zmniejsza aktywność wirusów i minimalizuje ryzyko infekcji przy optymalnej wilgotności w pomieszczeniu.*

INTUICYJNY WYŚWIETLACZ DOTYKOWY

Wystarczy dotknąć ikonkę, by włączyć lub wyłączyć urządzenie; prędkość obrotów regulują przyciski oznaczone symbolami „+” i „-”. Airwasher Comfort Plus można przestawić jednym dotknięciem na tryb nocny, w którym do minimum zredukowana jest jasność wyświetlacza i szybkość obrotów (urządzenie jest wtedy praktycznie niesłyszalne), lub automatyczny, który dopasowuje prędkość obrotów do aktualnego poziomu wilgotności. Dzięki tym rozwiązaniom obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta, a wbudowany hydrostat na bieżąco wyświetla i kontroluje poziom nawilżenia.

image
image

HIGIENICZNA METODA NAWILŻANIA – JAK TO DZIAŁA

Nawilżacz powietrza Venta AH510 / AH515 Original Connect działa tylko z wodą i bez dodatkowych mat czy filtrów nawilżających powietrze. Higienicznie czysta woda do nawilżania powietrza w pomieszczeniu odparowuje przez stos płytek obracających się w wannie wodnej. Ten rodzaj zimnego parowania jest uznawany za najlepszą i najbardziej higieniczną metodę nawilżania. W najbardziej naturalny sposób redukuje to zanieczyszczenia, takie jak pyłki lub kurz domowy z powietrza w pomieszczeniu. Technologia ta zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń i aerozoli z powrotem do powietrza.**

APLIKACJA VENTA HOME – DLA TWOJEGO URZĄDZENIA VENTA Z FUNKCJĄ WI-FI

Dzięki funkcji WiFi Original Connect jest częścią świata Venta AirConnect i przesyła wszystkie istotne dane dotyczące powietrza w pomieszczeniu, takie jak wilgotność i temperatura, do aplikacji Venta Home. Oznacza to, że najważniejsze informacje masz zawsze nie tylko na dotykowym wyświetlaczu, ale również na smartfonie i możesz sterować urządzeniem zgodnie ze swoimi potrzebami – bez względu na to, gdzie jesteś. Dzięki AirConnect, jako eksperci od powietrza w pomieszczeniach, kładziemy podwaliny pod pakiet pielęgnacyjny dla powietrza, którym oddychasz. Urządzenia obsługujące Wi-Fi, aplikacja Venta Home oraz wysokiej jakości mierniki klimatu i jakości powietrza AirSense współpracują ze sobą i tworzą świat Venta AirConnect. Wszystkie urządzenia Venta mogą być używane razem lub osobno.

image
image

ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA

Górną część urządzenia, w której umieszczone są elementy elektroniczne oraz wiatrak wraz z napędem, zdejmuje się jednym prostym ruchem. Zaleca się czyszczenie urządzenia co ok. 2 tygodnie. W tym celu należy wylać wodę, usunąć pozostałe na dnie osady i wypłukać wielotarczowe walce pod bieżącą wodą; na koniec wystarczy napełnić zbiornik świeżą wodą i środkiem higienicznym Venta. Tylko tyle.

PROSTA OBSŁUGA Z PREDEFINIOWANYMI TRYBAMI

Dzięki predefiniowanym trybom możesz łatwo obsługiwać nawilżacz za pomocą nowoczesnego wyświetlacza dotykowego lub aplikacji Venta Home. Na przykład możesz wybrać cichy tryb uśpienia z przyciemnionym podświetleniem wyświetlacza na noc. Dzięki inteligentnemu trybowi automatycznemu wilgotność jest automatycznie regulowana w czasie rzeczywistym, nie musisz się o to martwić. Jest to możliwe dzięki profesjonalnej technologii czujników, która mierzy, monitoruje i kontroluje wilgotność. Dodatkowo otrzymasz powiadomienia – napełnij wodę, serwis i intensywne czyszczenie – aby zapewnić płynną pracę.

image

NIEZAWODNA PRACA I ŁATWE CZYSZCZENIE

Ogrzewane pomieszczenie o powierzchni 30 m² wymaga około 5 litrów wody dziennie, aby osiągnąć zalecaną medycznie wilgotność 40-60%. Zbiornik na wodę o pojemności 5 litrów w modelu AH510/AH515 Original Connect ogranicza konserwację do minimum, co oznacza, że nie musisz stale uzupełniać wody w zimie. Wystarczy napełnić nawilżacz Original Connect świeżą wodą, aby zapewnić optymalny klimat w pomieszczeniu. Łatwe, bezproblemowe czyszczenie to wyróżniająca cecha Original Connect, dzięki czemu masz więcej czasu na lepsze rzeczy w życiu. Urządzenie należy czyścić mniej więcej co 2 tygodnie. Aby wyczyścić urządzenie, wystarczy jedną ręką podnieść elektronikę i wentylator z obudowy, opróżnić wodę, usunąć wszelkie osady z tacy, wypłukać wodą stos dysków, napełnić świeżą wodą i dodatkiem higienicznym Venta. Zadanie wykonane.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ – WYPRODUKOWANE W NIEMCZECH

Nasze produkty są produkowane w Niemczech w sposób zrównoważony, co czyni je niezawodnymi i trwałymi. Najlepsza, rygorystycznie sprawdzona jakość jest solidną gwarancją każdego urządzenia Venta wyprodukowanego w Niemczech. To znaczy:

Venta używa wyłącznie materiałów spełniających najwyższe standardy:

 • odporna na wstrząsy, dwuścienna obudowa
 • precyzyjne wykonany wielopłytkowy walec
 • zaawansowany technologicznie napęd zapewniający długą żywotność

Każde urządzenie przed opuszczeniem fabryki poddawane jest szczegółowym testom funkcjonalnym.

image
image
image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny