• Liebherr ICBNdi 5183 Peak chłodziarko-zamrażarka z BioFresh Professional, NoFrost

Symbol: ICBNdi 5183

ICBNdi 5183 Peak BioFresh NoFrost

Gwarancja
60 miesięcy
13899.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier 0
Dostępność Produkt na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 512 842 230

Zostaw telefon

Liebherr ICBNdi 5183 Peak

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy z technologiami BioFresh HydroBreez, NoFrost, dozownikiem wody InfinitySpring oraz automatyczną kostkarką IceMaker ze stałym przyłączem wody 

Wybrane funkcje i właściwości :

BioFresh Professional

Technologia BioFresh Professional

Profesjonalne chłodzenie: HydroBreeze, chłodna mgiełka niczym balsam osiada na owocach i warzywach. Zalety BioFresh ze specjalnym efektem wow.
Przy blisko 0 °C i idealnej wilgotności powietrza owoce, warzywa, mięso, ryby i nabiał zachowują świeżość znacznie dłużej niż w zwykłej komorze chłodniczej.

HydroBreeze

BioFresh: szuflada Fruit & Vegetable-Safe z HydroBreeze

Chcesz w sposób profesjonalny chłodzić owoce i warzywa? HydroBreeze to coś dla Ciebie: zimna mgiełka, połączona z temperaturą w pojemniku Safe około 0°C daje artykułom spożywczym dodatkowy impuls, zapewniający dłuższą trwałość. A przy tym daje optyczny efekt wow! Funkcja HydroBreeze włącza się co 90 minut na 4 sekundy oraz na 8 sekund w przypadku otwarcia drzwi.

image

BioFresh: Meat & Dairy-Safe

Chcesz zachować jak najdłużej świeżość delikatnego filetu jagnięcego lub świeżego mleka? Do tego służą komory BioFresh-Safe: W pojemniku "Meat & Dairy-Safe" panuje temperatura bliska 0°C - idealne warunki przechowywania także dla najdelikatniejszych artykułów spożywczych. 

image

BioFresh: Oświetlenie LED

Oto jasna radość ze świeżych owoców i warzyw: Oświetlenie LED BioFresh przedstawia zawartość pojemnika BioFresh-Safe w najlepszym świetle. Oświetlenie jest umieszczone centralnie nad komorą BioFresh-Safe, a uzupełniają je słupki świetlne LED po obu stronach. Wystają one do wnętrza najwyższej komory BioFresh-Safe i oświetlają ją bardzo jasno.

Liebherr IceMaker

IceMaker ze stałym przyłączem wody

Spontaniczne przyjęcie? Żaden problem. IceMaker codziennie wytwarza do 130 kostek lodu, więc nie zabraknie Ci go w Twoich aperitifach, koktajlach i zimnych napojach ? a to podstawa udanego letniego przyjęcia w ogrodzie. Z funkcją MaxIce wytwarzanie kostek lodu można jeszcze przyspieszyć, jeżeli zaproszonych gości będzie naprawdę sporo.

Liebherr IceMaker

IceMaker: Oświetlenie LED

Codziennie można pozwolić sobie na małą porcję szczęścia: wystarczy po prostu rzucić okiem na świeże kostki lodu. Oświetlenie IceMaker sprawia, że prezentują się cool na pierwszym planie. Oświetlenie LED włącza się automatycznie wraz z otwarciem drzwi. Widok podświetlonej kostki lodu sprawia przyjemność ? a przy okazji wzbudza chęć na zimnego drinka.

InfinitySpring

InfinitySpring ze stałym przyłączem do wody

Dozownik na wodę jednolicie zintegrowany w lewej ścianie bocznej komory chłodniczej, do stałego przyłącza wodociągowego

InfinitySpring

InfinitySpring

Źródło świeżej, chłodnej wody do picia w Twojej kuchni: może brzmi to jak w bajce, ale to InfinitySpring. Dozownik wody umożliwia pobieranie wody bez kapania, oferując świeżą, chłodną wodę. Wystarczy tylko nacisnąć panel z symbolem karafki lub szklanki i już można cieszyć się wodą. W ten sposób można oszczędzić sobie kupowania wody w butelkach i działać w sposób bardziej przyjazny dla środowiska.

image

Technologia NoFrost

W urządzeniach Liebherr z technologią NoFrost wentylator szybko mrozi żywność bez generowania szronu. Dzięki temu można ją bezpiecznie przechowywać przez długi czas. Za sprawą technologii NoFrost w komorze zamrażarki nie osadza się lód, dzięki czemu jest w niej więcej dostępnej przestrzeni.

image

NoFrost

Otwierając zamrażalnik, chcemy widzieć zamrożone produkty, z pewnością nie lód i szron. NoFrost chroni zamrażalnik przed niepożądanym oblodzeniem, które zużywa wiele energii i jest w związku z tym drogie. NoFrost oznacza: nigdy więcej żmudnego i czasochłonnego rozmrażania zamrażalnika, więcej czasu na inne rzeczy i oszczędzanie pieniędzy.

SuperFrost

SuperFrost

Chcesz zamrozić świeże produkty w sposób chroniący ich witaminy? Włącz po prostu SuperFrost, a zamrażalnik natychmiast zwiększy swą wydajność chłodzenia. Dzięki temu temperatura pozostanie stała również po włożeniu niezamrożonych artykułów spożywczych. SuperFrost oznacza zarazem oszczędność energii: jeśli funkcja nie zostanie wyłączona ręcznie, wyłączy się automatycznie po upływie 65 godzin.

image

Oświetlenie LED zamrażarki

Oświetlenie LED zamrażarki zapewnia przyjemne światło w szufladach zamrażarki. Dzięki temu można jeszcze łatwiej znaleźć właściwe produkty. Energooszczędny moduł LED jest elegancki i umieszczony w sposób zajmujący niewiele miejsca nad szufladami.

image

Technologia DuoCooling

W chłodziarko-zamrażarkach wyposażonych w technologię DuoCooling z dwoma niezależnymi obiegami chłodniczymi temperaturę w komorach chłodzenia i mrożenia można ustawiać indywidualnie. Pomiędzy komorami nie dochodzi do wymiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.

image

DuoCooling

DuoCooling zapewnia dzięki dwóm całkowicie oddzielnym obiegom chłodniczym, że pomiędzy komorą chłodzenia oraz komorą zamrażania nie następuje wymiana powietrza. Artykuły spożywcze nie wysychają i nie przenoszą się zapachy. To zaś oznacza mniej wyrzucania, rzadsze zakupy, a w związku z tym większe oszczędności oraz przyjemność.

PowerCooling FreshAir

PowerCooling - System z FreshAir

Zapach niektórych produktów spożywczych może być niekiedy odbierany jako niezbyt przyjemny. Dla lodówki Liebherr to jednak nie problem: dzięki filtrowi z węglem aktywowanym FreshAir we wnętrzu zawsze panuje świeże powietrze. Filtr znajduje się bezpośrednio na drodze strumienia powietrza w obudowie wentylatora i w ten sposób neutralizuje w znacznym stopniu zapachy. Wskaźnik przypomina o wymianie filtra.

image

SuperCool

Twoja lodówka powinna utrzymywać optymalną temperaturę nawet jeśli akurat wkładasz rozgrzane słońcem zakupy prosto z targu? To jest zadanie dla funkcji SuperCool: gdy jest włączona, lodówka Liebherr zwiększa swą wydajność, aby świeże produkty były tak samo chłodne, jak pozostała zawartość. Potem funkcja SuperCool wyłącza się automatycznie ? najpóźniej po upływie 12 godzin.

Zawiera SmartDevice Box

Zainstalowany moduł SmartDeviceBox

Lodówka Liebherr stoi wprawdzie w kuchni, ale jeśli zechcesz może przenieść się w każdej chwili do internetu: zintegrowany moduł SmartDeviceBox otwiera bramy do wszystkich zalet technologii Smart Home. Wystarczy wetknąć, włączyć i połączyć lodówkę Liebherr z internetem za pośrednictwem WLAN.

image

LightTower

Oto jasna radość ze świeżych owoców i warzyw: Oświetlenie LED BioFresh przedstawia zawartość pojemnika BioFresh-Safe w najlepszym świetle. Oświetlenie jest umieszczone centralnie nad komorą BioFresh-Safe, a uzupełniają je słupki świetlne LED po obu stronach. Wystają one do wnętrza najwyższej komory BioFresh-Safe i oświetlają ją bardzo jasno.

SmartSteel

SmartSteel - na tylnej ścianie i drzwiach komory chłodziarki

Powierzchnie SmartSteel w przypadku drzwi wewnętrznych oraz tylnej ścianki nadają lodówce Liebherr szlachetny wygląd. Również produkty spożywcze polubią się z powierzchniami SmartSteel: stal szlachetna nadaje się do artykułów spożywczych i jest higieniczna. Ponadto SmartSteel redukuje powstawanie odcisków palców, co sprawia, że widok jest jeszcze piękniejszy.

image

Wyświetlacz dotykowy z funkcją przeciągania

Twoje urządzenie Liebherr zrobi wszystko, co wskażesz palcem: dzięki wyświetlaczowi dotykowemu z funkcją przeciągania można łatwo i intuicyjnie obsługiwać lodówkę. Wystarczy dotknięciem wybrać po prostu funkcję, np. ?SuperCool? na kolorowym ekranie i przeciągnąć. Dokładnie w ten sam sposób można również regulować temperaturę. A gdy wyświetlacz nie jest aktywnie używany? Wtedy wskazuje temperaturę rzeczywistą.

image

SuperSilent

Cśśś ? posłuchaj dobrze: lodówka Liebherr jest tak cicha, że trzeba naprawdę wytężyć słuch, aby ją usłyszeć. Co się za tym kryje? Wszystkie komponenty chłodzące, takie jak sprężarki, zawory, wentylatory oraz parownik są zoptymalizowane i perfekcyjnie dostosowane do siebie. Dzięki temu w kuchni słychać tylko to, co chcemy usłyszeć.

image

Holiday Mode

Wyjeżdżasz? W takim razie wyślij na wakacje również swoją lodówkę Liebherr: W trybie HolidayMode wentylator oraz funkcja SuperCool są wyłączone, a lodówka ustawia swoją temperaturę na +15°C. W ten sposób można zmniejszyć zużycie prądu przy jednoczesnym zapobieganiu powstawania nieprzyjemnych zapachów. Zamrażalnik pozostaje naturalnie włączony. Za pomocą aplikacji można wyłączyć tryb HolidayMode jeszcze w trakcie podróży powrotnej. Po przyjeździe w lodówce Liebherr będzie więc jak zwykle chłód i świeżość.

image

Party Mode

Teraz goście mogą już przyjść ? również Twoja lodówka Liebherr jest w imprezowym nastroju: gdy tylko zostanie włączony tryb PartyMode, zapewnia ona niezawodnie schłodzone napoje oraz dodatkową porcję kostek lodu. W trybie PartyMode są włączone funkcje takie jak SuperCool oraz maksymalna produkcja lodu. Po upływie 24 godzin Liebherr powraca automatycznie do swego normalnego trybu.

BottleTimer

BottleTimer

Znasz to? Wkładasz butelkę wina do zamrażarki, aby ją szybko schłodzić ? i zapominasz o niej. Ale dzięki funkcji BottleTimer nigdy już się to nie powtórzy: po aktywacji trybu SuperFrost zapewnia ona ekstra szybkie chłodzenie. A gdy tylko butelka osiągnie optymalną temperaturę, przypomina za pośrednictwem aplikacji o tym, aby ją wyjąć z zamrażarki.

imageimage

ICBNdi 5183-Seria Peak

Pojemność całkowita : 246 l
Pojemność:

 • Chłodziarka: 104,1 l
 • Szuflady BioFresh: 70,7 l
 • Zamrażarka: 70,9 l

Poziom emisji hałasu: 34 dB(A)

Zużycie energii:
365 dni/24h - 208/0.569kWh

Sterowanie

 • Wyświetlacz TFT 2,4", kolorowy, funkcja Touch & Swipe
 • Cyfrowy wyświetlacz temperatury dla chłodziarki, BioFresh i zamrażarki
 • SmartDeviceBox: w zestawie
 • Automatyczna funkcja SuperCool
 • Automatyczna funkcja SuperFrost
 • Sygnał ostrzegawczy w przypadku awarii: wizualny i akustyczny
 • Alarm otwartych drzwi: wizualny i akustyczny

Chłodziarka i komory BioFresh

 • PowerCooling z Ambilight z aktywowanym filtrem węglowym FreshAir
 • Półki z uchwytem na butelki Premium GlassLine z przestrzenią na butelki i puszki
 • Wysuwane pojemniki VarioBox, regulowana tacka na jajka, pojemnik na masło
 • 3 półki GlassLine do przechowywania, z czego 1 dzielona
 • Półka na butelki
 • Panel świetlny LED z obu stron
 • Oświetlenie LED stref BioFresh
 • 2 szuflady BioFresh z SoftTelescopic,
  1 Fruit & Vegetable-Safe z HydroBreeze,
  1 Meat & Dairy-Safe, 1 FlexSystem
 • InfinitySpring z przyłączeniem do wody z sieci 3/4 cala
 • Zakres temperatur: +3°C do +9°C

Zamrażarka 

 • 3 szuflady, z czego 2 na szynach teleskopowych, VarioSpace IceMaker z przyłączeniem do wody z sieci 3/4 cala
 • Oświetlenie LED
 • Produkcja kostek lodu w ciągu 24 godzin: 1,2 kg
 • Zbiornik na kostki lodu: 5,0 kg
 • Bezpieczne przechowywanie w przypadku awarii: 9 h
 • Zdolność zamrażania w ciągu 24 h: 6 kg
 • 2 akumulatory zimna
 • Elementy wykonanie ze szkła hartowanego
 • Zakres temperatur: -15 °C do -26 °C

Zalety wyposażenia

 • Regulowane nóżki z przodu
 • Zamienne zawiasy drzwiowe
 • Sucha tylna ścianka i panel drzwi ze stali szlachetnej ze SmartSteelLiebherr Energy Label

Smart Device Ready

imagePrzekonaj się, jak cyfrowo połączone w sieć jutro już dziś.
Chłodzenie czyni codzienność łatwiejszą:
home.liebherr.com/getsmart

image

Zarejestruj urządzenie po zakupie, a otrzymasz Gwarancję Plus!

Od ponad 60 lat Liebherr jest synonimem wysokiej jakości lodówek i zamrażarek. Klasa naszych urządzeń stanowi solidną podstawę ogromnego zaufania, jakim darzą naszą markę klienci. W podziękowaniu za zaufanie, wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązanie, w postaci GwarancjiPlus.

Skorzystaj z dodatkowej, aż 10-letniej gwarancji na sprężarkę. Ponadto automatycznie przedłużymy Twoją standardową 2-letnią gwarancję, o kolejne 3 lata. Rejestracja w celu przedłużenia gwarancji jest możliwa tylko w ciągu pierwszych 365 dni od zakupu urządzenia.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny